Budoucí mobilita na obchodním festivalu CEBIT v Hannoveru

Německé automobilové sdružení ADAC a CEBIT se dohodly na dlouhodobém partnerství pro tématický blok "Budoucí mobilita" v CEBIT, největším evropském podnikatelském festivalu pro inovace a digitalizaci.

CEBIT 2018 vše zaměřuje na vytváření obchodních, potenciálních a dobrých nápadů. S vystavovateli, odbornými konferencemi a hlavními příležitostmi pro vytváření sítí je CEBIT tříletou událostí, která pokrývá vše, co je nezbytné pro digitalizaci podnikání, vlády a společnosti. Inovace na displeji v sekci d 'conomy show přinášejí IT profesionálům a tvůrcům rozhodnutí z oblasti obchodu, obchodu a veřejného sektoru nástroje, které potřebují k zefektivnění a budoucímu výkonu svých operací využitím digitalizace v plném rozsahu.

"Nově koncipovaný CEBIT je vynikající platforma, která odráží digitální přeměnu mobility u všech druhů druhů dopravy," řekl Dr. August Markl, prezident ADAC.

Jako partner spolupráce pro obchodní festival CEBIT, který proběhne od 11. do 15. června v Hannoveru, bude největší evropský motorový klub představovat řadu inovativních formátů a nabídek.

Podle Markla: "V současné době vyvíjíme společnost ADAC od poskytovatele asistenčních služeb na silnici, která je mobilním pomocníkem pro naše členy, a bude patrně zdůrazňovat tuto změnu v digitální krajině CEBIT." ADAC bude např. Hostit mladé společnosti z oblasti mobility ve své funkci "kapitána komunity" na startovní platformě "Scale11".

Markl uvedl, že také očekává, že počáteční startovní místa naplánovaná na této akci přinesou četné myšlenky, které povedou k digitálnímu rozvoji největšího německého klubu, který má více než 20 milionů členů. Mladé společnosti budou mít příležitost přesvědčit rozhodovací orgány ADAC o svých nových obchodních modelech a řada odborníků z motorového klubu bude také přispívat k programu konference CEBIT d! Talk, který se bude zabývat tématy mobility, marketingu a digitální transformace.

Festival CEBIT  11. – 15. červen 2018 v Hannoveru, více na: cebit.de

Komentáře

K článku bylo přidáno 0 komentářů.


Ochrana proti spamu. Napište prosím součet (dva + dva):

Tento článek neobsahuje žádné komentáře.

Ministerstvo spravedlnosti vypsalo tendr na dodavatele nahrávacích zařízení na soudy

Ministerstvo spravedlnosti vypsalo tendr na dodavatele nahrávacích zařízení na soudy, foto: pixabay.com

Ministerstvo spravedlnosti vypsalo na začátku tohoto měsíce veřejnou zakázku na nahrávací zařízení do více než...

Ministr zemědělství: Novela vyhlášky usnadní a zrychlí boj s kůrovcem

Ministr zemědělství: Novela vyhlášky usnadní a zrychlí boj s kůrovcem, foto: Praha Press

Méně povinných lapáků na kůrovce a větší důraz na vyhledávání napadených stromů zavádí novela vyhlášky...

Turismu se v prvním čtvrtletí dařilo

Turismu se v prvním čtvrtletí dařilo, foto: Praha Press

Domácímu i příjezdovému cestovnímu ruchu se v prvním čtvrtletí dařilo. Oba segmenty zaznamenaly meziroční nárůst...

Mezinárodní veletrh výrobců a zpracovatelů bioproduktů v Brazílii představí novinky v potravinářství, s ohledem na zdraví i wellness

Mezinárodní veletrh výrobců a zpracovatelů bioproduktů v Brazílii představí novinky v potravinářství, s ohledem na zdraví i wellness, foto: pixabay.com

Potravinářský veletrh BIO BRAZIL FAIR BIO/FACH 2018, co můžete čekat? Nabídky, semináře, důležitá obchodní setkání.

reklama reklama reklama reklama