Úroveň letu obchodní třídou aerolinkami Emirates je bezkonkurenční

Pokud máte příležitost nebo potřebu létat z pracovních důvodů, určitě neváhejte a dejte přednost obchodní třídě letecké společnosti Emirates. Jejich rozmanité služby jsou na vysoké úrovni, navíc se můžete setkat v posádce palubních průvodčích s někým, kdo hovoří česky. Při dlouhých letech je to další plus pro tyto aerolinku.

Promyšlený a strategický je každý díl toho, čemu říkáme dobrý let

Manažeři letecké společnosti Emirates odvedli vynikající práci. Jejím výsledkem je dokonale poskládaná mozaika krásy, pohodlí, vynikající kvality služeb se zájmem klienta mile překvapit a umožnit mu maximálně možnou míru pohodlí a spokojenosti.

Máte stálý pocit komfortu a čistoty

Luxusní sedadla jsou samozřejmostí. Dostatek místa pro nohy a prostoru kolem sebe je vítaný. Polohování sedadel je jednoduché na ovládání a pro dlouhý přelet naprosto neocenitelné. Chůze v prostoru uliček je pohodlná. Hřejivá pokrývka je hebká na dotek. Obrazovka televize je dostatečně velká. Možná by mohlo být na výběr více časopisů ke čtení, ale to je jen můj osobní dojem. Toaleta není stísněná, je stále udržovaná v čistotě a to až do konce letu. Nepostrádá doplňky nutné k základní hygieně, posádka je průběžně doplňuje.

Alfa a omega celé organizace jsou zaměstnanci

Člověk je hlavním prvkem systému. Chování zaměstnanců příznivě ovlivňuje celkový pohled na leteckou společnost Emirates. Od první chvíle, kdy se lidmi v Emirates setkáte, máte dobrý dojem z jejich profesionálního chování. Přivítáním na přepážce Emirates to nekončí.

Empatická, čistá a pečlivě upravená posádka na palubě letadla je jednou z nejdůležitějších částí organizace. Vlídný, klidný, vstřícný, individuální a diskrétní přístup vás provede od startu až k přistání v cílové destinaci. Jak ohodnotit chování letušek a stevardů? Všichni jsou milí, pozorní a vždy ochotní pomoci. Kvalitní profesionálové. Ovládají psychologii pasažérů, maximálně snižují míru stresu, dodávají pocit bezpečí, a především jim děkuji za let, který byl pro mne krásným zážitkem. S trochou nadsázky bych řekla, že jsou to andělé, kteří chodí ve vzduchu.

Výběr menu je v první chvíli překvapením

Myslím, že si málokdo z nás dokáže představit obrovské úsilí, vynikající strategii myšlení a nasazení mnoha lidí, kteří se podílejí na příjemném letu a výběru chutných pokrmů. Jedním kolečkem celého úspěšného soukolí jsou manažeři, kuchaři a další profesionálové z oboru hospitality.

Jako zákazníci dostaneme lístek s menu.  Na první pohled je zřejmé, že si někdo dal mnoho práce s tím, aby byl každý pasažér spokojený s možností výběru i v souvislosti s vyznáním a zažitými zvyklostmi.  Vyzkoušela jsem arabskou kuchyni, kterou vřele doporučuji. Bez přehánění lze říci, že stravování za letu se společností Emirates má úroveň špičkové restaurace. Dalším plusem je dobré načasování jídla a jeho organizovaný roznos i odnos bez zmatků. Práce probíhají v klidu, promyšleně, efektivně a bezpečně.

Přeji všem dobrý let!

Letecká společnost Emirates stále pracuje na zkvalitňování rozmanitých služeb, o čemž vás přesvědčí i jejich přehledné webové stránky. Let v obchodní třídě s Emirates v je luxusním zážitkem, na který nezapomenete.

Moje osobní zkušenost s lednovým letem z Prahy do Melbourne v obchodní třídě mi dovoluje poděkovat tímto způsobem i vedoucí posádky letu Emirates paní Zuzaně. Stanislava Nopová

Odkaz: www.emirates.com/cz/czech/

2. 5. 2018

Komentáře

K článku bylo přidáno 0 komentářů.


Ochrana proti spamu. Napište prosím součet (dva + dva):

Tento článek neobsahuje žádné komentáře.

Ministerstvo spravedlnosti vypsalo tendr na dodavatele nahrávacích zařízení na soudy

Ministerstvo spravedlnosti vypsalo tendr na dodavatele nahrávacích zařízení na soudy, foto: pixabay.com

Ministerstvo spravedlnosti vypsalo na začátku tohoto měsíce veřejnou zakázku na nahrávací zařízení do více než...

Ministr zemědělství: Novela vyhlášky usnadní a zrychlí boj s kůrovcem

Ministr zemědělství: Novela vyhlášky usnadní a zrychlí boj s kůrovcem, foto: Praha Press

Méně povinných lapáků na kůrovce a větší důraz na vyhledávání napadených stromů zavádí novela vyhlášky...

Turismu se v prvním čtvrtletí dařilo

Turismu se v prvním čtvrtletí dařilo, foto: Praha Press

Domácímu i příjezdovému cestovnímu ruchu se v prvním čtvrtletí dařilo. Oba segmenty zaznamenaly meziroční nárůst...

Mezinárodní veletrh výrobců a zpracovatelů bioproduktů v Brazílii představí novinky v potravinářství, s ohledem na zdraví i wellness

Mezinárodní veletrh výrobců a zpracovatelů bioproduktů v Brazílii představí novinky v potravinářství, s ohledem na zdraví i wellness, foto: pixabay.com

Potravinářský veletrh BIO BRAZIL FAIR BIO/FACH 2018, co můžete čekat? Nabídky, semináře, důležitá obchodní setkání.

reklama reklama reklama reklama