Profesionální regály a regálové systémy DIRP

Společnost DIRP, s. r.o. s celorepublikovou působností se dlouhodobě zaměřuje na dodávky kovového a kancelářského nábytku, na montáže a dodávky regálových systémů, profesionální regály a regálové systémy do archivů, knihoven, skladů, dílen a spisoven. Společnost DIRP vám nabízí řešení pro kancelář i sklady.

Profesionálové dokážou odpovědět i na otázky, na které vás ani nenapadlo se zeptat

Přemýšlíte, jak nejlépe zorganizovat ukládání zboží, spisů, laboratorního sortimentu? Kladete si otázku, jak vybrat vhodné regálové systémy? Potřebujete vystavit nabízené zboží v prodejnách?
Nevíte, který regálový systém si pro své požadavky a potřeby zvolit? Na mnoho otázek je jediná odpověď: oslovte se svými požadavky odborníky, kteří mají dlouholeté zkušenosti, vynikající reference a vysokou technickou úroveň, je to společnost DIRP, s. r.o.

Logistika a bezpečnost bez problémů

Při skladování musí fungovat logistika, je potřeba minimalizovat časové ztráty a prodlevy při ukládání zboží. V neposlední řadě je nutné brát ohled na bezpečnost. Společnost DIRP klade důraz na všechny tyto faktory. Kvalitní a bezpečné regály DIRP vám usnadní organizaci vašeho skladovacího prostoru, uspoří místo a současně napomohou bezpečnosti práce na vašem pracovišti.

Profesionální regály a regálové systémy DIRP

Dodávky na klíč jsou samozřejmostí. Pracovníci společnosti DIRP koordinují technickou přípravu, realizaci dodávky, ale i následný servis po celé republice.

Potřeby zákazníka jsou na prvním místě

Před projektováním regálů je provedeno zhodnocení potřeb zákazníka, možná rizika pro zaměstnance a jak jim maximálně předcházet. Vhodný výběr regálových systémů se týká jak manuálně obsluhovaných skladových prostor, tak automatizovaných skladů. S mimořádným důrazem na prevenci rizik zabraňuje DIRP finančním ztrátám vaší firmy při nuceném zastavení práce a chrání zaměstnance před úrazy.

Profesionální regály a regálové systémy DIRP

Jak vybrat vhodné regálové systémy?

Společnost DIRP nabízí řešení pro vaši kancelář i sklady. Profesionální přístup, dodržování evropských norem a požadavků napomáhá firmám při rozhodování, jaký regálový systém zvolit. Navrhnout praktický regálový systém není snadným úkolem. Nejdůležitější je zohlednit praktičnost, kvalitu a prostředí, kde má být systém umístěn.

Při výběru regálového systému je samozřejmě důležité zvolit optimální rozměr, a to tak, aby byl maximálně využit daný prostor. Je nutné posoudit požadovanou nosnost, vysokou stabilitu, účelnost a efektivní aplikace pro logistické úkony konkrétních podmínek a potřebných technických parametrů.

Profesionální regály a regálové systémy DIRP

Kromě rozměrů hraje roli i typ konstrukce v závislosti na způsobu montáže, ale hlavně na předpokládaných variantách využití regálů a zatížení na místě určení.

Vynikající návrh řešení, bezchybná realizace, ověřená kvalita

Kvalitní a bezpečné regály DIRP vám usnadní organizaci vašeho skladovacího prostoru, uspoří místo a současně napomohou bezpečnosti práce na vašem pracovišti.

Profesionální regály a regálové systémy DIRP

Snaha stále zvyšovat kvalitu nabízených služeb a prováděných činností vedla k zavedení systému řízení jakosti a environmentu dle ISO 9001 a ISO 14001.

Odbornost, praxe, lidský přístup, dodávky na klíč

Společnost DIRP se dlouhodobě zaměřuje na dodávky a montáže regálových systémů, kovového nábytku a kancelářského nábytku. Dodávky na klíč jsou samozřejmostí. Pracovníci společnosti DIRP koordinují technickou přípravu, realizaci dodávky, ale i následný servis po celé republice.

Díky mnoha praktickým zkušenostem jsou zaměstnanci firmy schopni pomoci svým zákazníkům s výběrem nejlepší varianty a navrhnout řešení na míru přímo pro konkrétní podmínky. Komunikace se zákazníkem se odehrává na přátelské úrovni s cílem, aby byl uživatel se zvoleným řešením maximálně spokojený.

Profesionální regály a regálové systémy DIRP

Profesionální regály a regálové systémy DIRP

Profesionální regály a regálové systémy DIRP

Kvalitní a bezpečné regály DIRP vám usnadní organizaci vašeho skladovacího prostoru, uspoří místo a současně napomohou bezpečnosti práce na vašem pracovišti.

Dodávky a montáže konkrétních systémů

Společnost DIRP navrhuje, dodává a montuje profesionální regály a regálové systémy různých typů:

Konzolové regály jsou určeny především pro skladování velkoplošných a dlouhých materiálů. Ve spojení s ocelovými rošty se však konzolové regály stávají i velice flexibilním pomocníkem pro skladování nestejnoměrného zboží a to především v případě, kde se sortiment a typ zboží průběžně mění.

Policové regály jsou určeny pro sklady ke skladování především lehčích dílů, kde manipulace naskladňování je prováděna ručně. Své nezastupitelné místo mají policové regály také v archivech, ve spisovnách, knihovnách, v laboratořích, kancelářích a prodejnách.

Posuvné regálové systémy Flexitek umožní ve stejném prostoru uložit až dvakrát tolik materiálů, archiválií nebo zboží, nebo díky nim potřebujete pro skladování stejného množství materiálu pouze polovinu prostoru. Obslužnou uličku si vytvoříte právě tam, kde ji potřebujete.

Paletové regálové systémy, čili příhradové regálové systémy, jsou základním řešením pro sklady a logistická centra, kde je manipulováno se zbožím uloženým na paletách pomocí manipulační techniky. Výkonnost skladu je závislá na funkčnosti zvoleného regálového systému.

Patrový sklad je ideální řešení jak jednoduše a bez stavebních úprav lze zvýšit kapacitu regálů nebo maximálně využít výšku skladové haly. Tato technologie je velmi využívaná pro sklady náhradních dílů a rychloobrátkového materiálu, ale také pro archivy nebo knihovny.

Ocelové plošiny jsou ideálním řešením, jak jednoduše a bez stavebních úprav zvýšit kapacitu skladu nebo maximálně využít výšku skladové haly. Technologie je velmi využívaná pro sklady nebo pro kombinaci výroby a skladu, ale také pro kombinaci skladu a kanceláří.

Regály na velkoplošný či tyčový materiál jsou v nabídce také.

V případě, že potřebujete radu a řešení skladovacích prostor na úrovni, obraťte se přímo na tyto kontakty: DIRP, s.r.o., www.dirp.cz , tel.: +420 543 217 368, e-mail: info@dirp.cz

Komentáře

K článku bylo přidáno 0 komentářů.


Ochrana proti spamu. Napište prosím součet (dva + dva):

Tento článek neobsahuje žádné komentáře.

Volné kancelářské prostory ubývají v Praze i Brně

Volné kancelářské prostory ubývají v Praze i Brně, ilustrační foto Praha Press

Firmy sídlící v Praze podepsali rekordní počet nájemních smluv, V Brně klesla neobsazenost na historické minimum.

Profesionálové nevynechají WOOD-TEC v Brně

Profesionálové nevynechají WOOD-TEC v Brně. Foto BVV

Mezinárodní veletrh pro dřevozpracující a nábytkářský průmyslWOOD-TEC na brněnském výstavišti nevynechá žádný...

V Německu letos využilo služeb agentury CzechTrade 188 českých firem

V Německu letos využilo služeb agentury CzechTrade 188 českých firem, ilustrační foto pixabay.com

Agentura pro podporu exportu CzechTrade zaznamenala za první polovinu letošního roku zvýšený zájem tuzemských firem...

Co se chystá v legislativě aneb jednotný digitální trh EU

Co se chystá v legislativě aneb jednotný digitální trh EU, foto pixabay.com

Asociace pro elektronickou komerci (APEK) aktivně sleduje a komentuje nové legislativní návrhy, které mají významný...

Špičková kvalita profesionálního tisku s novou velkoformátovou tiskárnou

Nový Canon imagePROGRAF PRO-6000, foto Canon Czech Republic

Společnost Canon představuje novou velkoformátovou profesionální tiskárnu imagePROGRAF PRO-6000.

Pro odborníky je připraven mnichovský veletrh Inter Airport Europe

Pro odborníky je připraven mnichovský veletrh Inter Airport Europe, foto Inter Airport Europe

21. Mezinárodní veletrh pro vybavení letišť, technologie, design a servis.

Je vaším oborem víno? Zde je veletrh pro vás

Je vaším oborem víno? Zde je veletrh pro vás, foto © Cyrille Beudot

Odborný veletrh ve VITEFF, Epernay, ve Francii se zaměřením na technologie výrobu perlivých vín se koná každý druhý...

reklama reklama reklama reklama reklama