Spa Aphrodite - Lázně Rajecké Teplice

Spa Aphrodite - Lázně Rajecké Teplice

Léčebné lázně Rajecké Teplice patří mezi nejznámější a nejpřitažlivější slovenské lázně. Nacházejí se uprostřed jehličnatých lesů Strážovských vrchů a Malé Fatry na severu středního Slovenska. Místní termální prameny o teplotě 38°C mají vynikající léčivé účinky.

Zázračná termální voda

Základem léčby jsou přírodní termální prameny s teplotou 38° C, které mají vynikající léčebné účinky. Úspěšná je v lázních Rajecké Teplice léčba nemocí pohybového ústrojí stavů po úrazech a operacích kloubů a zad.

Spa Aphrodite - Lázně Rajecké Teplice

Dobré výsledky dosahují lázně také v léčbě nervových onemocnění a nemocí z povolání.

Spa Aphrodite - Lázně Rajecké Teplice

Novinka Natural Spa

V přírodním duchu vybudované a nově otevřené prostory lázní Natural Spa nabízejí možnosti vychutnat si nejenom svět saun, vnější a vnitřní termální bazény, ale i odpočinkové relaxační zóny.

Nabídka služeb v interiérové části Natural Spa Rajecké Teplice:

Kneippův chodník

Procházka po Kneippově chodníku je na způsobu střídavém působení teplé vody 40°-42°C a studené vody 12 - 14°C v jednotlivých vaničkách, s nerovným terénem, který reflexně stimuluje chodidla.

Novinka Natural Spa

Blahodárné účinky Kneippova chodníku jsou zlepšení prokrvení končetin, celkového metabolismu a krevního oběhu, terapie pro plosky nohou a obnova pružnosti cév, svalů a šlach chodidla.

Infrasauna

Pobyt v infrasauně s teplotou 45-50°C zajistí příjemné přehřátí organismu i lidem, kteří nesnesou vysoké teploty v tradiční finské sauně.

Relaxační plavecký bazén

Celotělová koupel v přírodní termální vodě o teplotě 35°-36°C s možností využití hydromasážních trysek a perličkových lůžek, uzpůsobených na masáž zad, horních a dolních končetin.

Novinka Natural Spa

Relax Aqua

Relaxační oddychová zóna s výborným výhledem na akvárium. Kapacita relaxační místnosti je 8 lůžek.

Novinka Natural Spa

Relax Panorama

Relaxační oddychová zóna s atraktivním výhledem na venkovní areál Natural Spa. Kapacita relaxační místnosti je 15 lůžek.

Nabídka služeb ve venkovní části Natural Spa Rajecké Teplice:

Přírodní termální bazén

Bazén o objemu 40 m3 a teplotou vody 40°C. Bazén je dispozičně navržený jako součást bio jezera obloženého přírodním kamenem. Voda v bazénu je upravovaná mořskou solí.

Novinka Natural Spa

Novinka Natural Spa

Přírodní studený bazén

Bazén o objemu 120 m3 a teplotou vody 20°-25°C. Bazén je dispozičně navržený jako součást bio jezera obloženého přírodním kamenem. Bazén výborně poslouží pro příjemné osvěžení po saunování ve srubech.

Novinka Natural Spa

Novinka Natural Spa

Ledový bazén

Ochlazovací bazének s teplotou vody 10°-12°C a hloubkou 1,3 m se nachází mezi saunami ve srubech a výborně poslouží pro zchlazení po saunování.

Bio sanárium

Teplota v bio sanáriu se pohybuje mezi 65-70°C a relativní vlhkost vzduchu je mezi 20% až 30%. Pobyt v bio sanáriu pomáhá pacientům s vysokým krevním tlakem, posilňuje imunitní systém a je vhodný pro ty, pro které je klasická finská sauna příliš horká.

Naše exkluzivní bio sanárium s panoramatickým výhledem na venkovní areál nabízí kombinaci muzikoterapie, chromoterapie (když barvy léčí) a aromaterapie.

KELO Ritual Sauna

Finská rustikální sauna s teplotou 85 až 95 °C je v interiéru obložená dvěstěletým KELO dřevem. Kapacita sauny je cca 80 lidí a je jako stvořená pro saunové rituály. Každý rituál trvá 10 – 13 minut, je doprovázený hudbou, světelnými efekty, příjemným vůněmi.

Novinka Natural Spa

Přírodní reflexní chodníček

Reflexní chodníček nacházející se okolo ledového bazénu poslouží pro reflexní stimulace plosek nohou, působí také jako prevence a stimuluje chodidlo.

Novinka Natural Spa

Spa & Balneo centrum

Termální rajecká voda je klasifikována jako přírodní léčivá a lze ji využívat jak pro léčebné procedury, jako je vodoléčba, balneoterapie, hydromasážní, perličkové, termální nebo uhličité vanové lázně, tak i pro pitné kúry.

Na základě konzultace s lékařem, vám na místě doporučí individuální léčebný program. Můžete si také vybírat ze široké nabídky relaxačních a wellness pobytů, které zahrnují konkrétní relaxační procedury.

Balneologické středisko je vybavené nejmodernějšími diagnostickými a terapeutickými přístroji a nabízí celou řadu léčebných, relaxačních a zkrášlujících procedur.

Dovolujeme si vás pozvat do našeho Vodního světa, ve kterém se nacházejí vnitřní a venkovní bazény. Příjemný dojem dotváří velkolepá antická architektura prostor, ve kterých se bazény nachází.

Vodní svět:

 • Vnitřní rehabilitační/plavecký bazén 30 – 32° C
 • Vnitřní léčebný/relaxační bazén 37 – 38° C
 • Venkovní termální areál: sedací kruhový bazén, bazén s vodopádem,
 • 2 bazény tureckých lázní a plavecký bazén

Saunový svět:

 • Arabská sauna
 • Solná sauna
 • Bylinková sauna
 • Mentolová sauna
 • Finská sauna
 • Tepidárium
 • Odpočinková místnost

Další procedury v lázních Rajecké Teplice:

 • Masáže
 • Koupele
 • Pitné kúry
 • Kyslíková terapie
 • Elektroléčba
 • Rašelinové obklady
 • Relaxační cvičení
 • Parafín
 • Trakce
 • Inhalace
 • Plynové injekce
 • Beauty procedury – bohatá nabídka rituálů a ošetření tváře a těla
 • a další ...

Spa Aphrodite - Lázně Rajecké Teplice

Spa Aphrodite - Lázně Rajecké Teplice - lázeňské hotely

Komplexní ubytovací i hotelové služby poskytují v lázních Rajecké Teplice Hotely Aphrodite**** a Aphrodite Palace****.

Čtyřhvězdičkový Hotel Aphrodite nabízí díky kombinaci ubytování a procedur pod jednou střechou svým hostům jedinečné pohodlí. Interiér Hotelu Aphrodite**** v antickém stylu dodává hotelu netradiční atmosféru luxusu a pohody.

Hostům je zdarma k dispozici neomezený vstup do „Vodního světa" (areál bazénů s termální vodou), „Saunového světa" i fitness. Celková ubytovací kapacita hotelu Aphrodite**** je 87 lůžek.

Spa Aphrodite - Lázně Rajecké Teplice - lázeňské hotely

Spa Aphrodite - Lázně Rajecké Teplice - lázeňské hotely

Luxusní Hotel Aphrodite Palace**** nabízí celkem 111 moderně zařízených pokojů. Hotelu Aphrodite Palace**** dominuje stylové lobby a restaurace zdobená mramorem, onyxem, 24-karátovým zlatem.

Hoteloví hosté mají k dispozici také směnárnu na recepci hotelu, zdarma WiFi na pokojích i v lobby, 2 konferenční salonky pro 25 a 35 osob.

Z hotelu Aphrodite Palace je přístup do hotelu Aphrodite možný nadzemní prosklenou spojovací chodbou.

Pro zájemce o pobyty levnější je dále možný pobyt v hotelu Malá Fatra***se 45 lůžky a v depandancích – vilách, ze kterých se na stravu a procedury dochází. Vila Margaréta*** nabízí ubytování ve 2voulůžkových pokojích a apartmánu.  Vila Margaréta sa nachází v bezprostřední blízkosti centra Rajeckých Teplic. Celková kapacita je 16 lůžek.

Vila Flóra*** se nachází v krásném prostředí v blízkosti lázeňského jezírka s restaurací Rybárska bašta. Tichá poloha vily nabízí svým hostům příjemné ubytování s kapacitou 15 osob.

Gastronomie - Spa Aphrodite - Lázně Rajecké Teplice

Restaurace Aphrodite nabízí delikatesy domáci i zahraniční kuchně a hosté v ní naleznou příjemné posezení na 1. poschodí hotelu Aphrodite.

Gastronomie - Spa Aphrodite - Lázně Rajecké Teplice

Restaurace Apolón umístěná při venkovních bazénech je určena prioritně pro koupající se hosty, kteří se tak mohou občerstvit bez toho, aby opustili pohodlí areálu Vodního světa.

Restaurace Apolón umístěná při venkovních bazénech je určena prioritně pro koupající se hosty, kteří se tak mohou občerstvit bez toho, aby opustili pohodlí areálu Vodního světa.

Stravování je zajištěno formou bufetu, ale i a la carte.

Součástí je otevřená kuchyň, tzv. front cooking, kde hosté mohou přímo sledovat přípravu jídel. V nabídce jsou speciality místní i mezinárodní kuchyně. Prostor Restaurace Apolón je možné využít na firemní a společenské akce, firemní večírky, VIP události, oslavy a svatby.

Posezení v Kavárně Aphrodite má neopakovatelnou atmosféru a svým hostům nabízí také dokonalý výhled na Vodní svět. V nabídce najdete exotické druhy kávy a míchané alkoholické a nealkoholické nápoje. Milovníky vína zaujme široká nabídka kvalitních vín a luxusního šampaňského. Prostředí Kavárny Aphrodite je také vhodné pro organizování firemních nebo společenských akcí, oslav a událostí.

Firemní akce a konference - Spa Aphrodite - Lázně Rajecké Teplice

Spa Aphrodite - Lázně Rajecké Teplice poskytuje ideální zázemí pro uspořádání nejrůznějších firemních a společenských akcí.

Firemní akce a konference - Spa Aphrodite - Lázně Rajecké Teplice

Firemní akce a konference - Spa Aphrodite - Lázně Rajecké Teplice

Kromě technicky vybavených a reprezentativních konferenčních prostor nabízíme jedinečný gastronomický servis, komplexní služby na nejvyšší úrovni, stylové moderní wellness v nádherném prostředí Rajecké doliny, saunový svět s netradičními saunovými rituály, celoročně otevřené termální bazény s léčivou vodou, Balneo a Beauty centrum, luxusní ubytování.

Cabaret Aphrodite

Nově otevřený exkluzivní prostor Cabaret Aphrodite je určený pro firemní akce a ubytovaným hostům i veřejnosti pro různé zábavné a společenské události. Kapacita prostor je pro 120 hostů.

Kontaktní informace

Spa Aphrodite - Lázně Rajecké Teplice

Osloboditeľov 131/4
013 13 Rajecké Teplice
Slovensko

Tel.: 00421 41 5494 256-7
Tel.: 00421 905 861 384

E-mail: spa@spa.sk

WWW: https://www.spa.sk

 

Evropské umění od antiky do baroka

Foto: Roelandt Savery, Krajina s ptáky / Lanscape with Birds, 1622, ngprague.cz

Ve třech podlažích Šternberského paláce jsou vystavena díla antického starověku, ikony a dále umění nizozemské,...

Praha chce posílit noční klid

Praha chce posílit noční klid, foto: Stanislava Nopová

Vybrané ulice v centru Prahy omezí zkušebně v nočních hodinách provoz. Tři dubnové víkendy po sobě budou v noci...

Praha vyhlašuje výběrové řízení na ředitele magistrátu

Praha vyhlašuje výběrové řízení na ředitele magistrátu, foto: Stanislava Nopová

Hlavní město dnes vypsalo výběrové řízení na ředitele Magistrátu hlavního města Prahy. Bližší informace spolu...

Stravovací zařízení byla i v roce 2018 pod kontrolou

Stravovací zařízení byla i v roce 2018 pod kontrolou, foto: Praha Press

V roce 2018 udělili pražští hygienici ve stravovacích zařízeních pokuty za bezmála 3 miliony korun.


reklama reklama reklama