Aqua Sport Club

Aqua Sport Club s.r.o. je provozovatelem Plaveckého areálu Jedenáctka VS na pražském Chodově nedaleko OC Chodov.

Aqua Sport Club s.r.o. je provozovatelem Plaveckého areálu Jedenáctka VS na pražském Chodově nedaleko Obchodního centra Chodov. V plavecké hale se nachází víceúčelový bazén, který je vybaven řadou vodních atrakcí. Aqua Sport Club s.r.o. také nabízí kurzy plavání dětí od 6 měsíců v dětské části areálu, ale také kurzy plavání starších dětí i dospělých v novém pětadvacetimetrovém bazénu.

Plavecký areál Jedenáctka VS

Plavecký areál Jedenáctka VS nabízí velké množství aktivit pro celou rodinu. V areálu najdeme pětadvacetimetrový bazén s pěti drahami, které jsou rozděleny jak pro kondiční plavce, tak pro rodinné plavání.

V areálu najdeme pětadvacetimetrový bazén s pěti drahami, které jsou rozděleny jak pro kondiční plavce, tak pro rodinné plavání.

Víceúčelový bazén překvapí řadou atrakcí, jeho součástí je vířivka, divoká řeka, chrliče, perličková lůžka a vodní hřiby. Tobogán je dlouhý čtyřicet dva metrů a co je důležité, má bezpečný dojezd. Nechybí ani brouzdaliště pro nejmenší návštěvníky.

Víceúčelový bazén překvapí řadou atrakcí, jeho součástí je vířivka, divoká řeka, chrliče, perličková lůžka a vodní hřiby. 

Rodinné vstupné je již od 250 Kč na 80 minut. Určitě stojí za to tento Plavecký areál navštívit, je vzdálený pouze čtyři minuty od OC Chodov.

Aqua Sport Club, plavecký areál Jedenáctka VS - wellness

Nechybí zde wellness zařízené i pro náročnější klienty.

Nechybí zde wellness zařízené i pro náročnější klienty. Samozřejmou součástí je finská a aroma sauna, parní lázeň a ledová studna. Wellness má příjemnou odpočívárnu vybavenou lehátky.  

Samozřejmou součástí je finská a aroma sauna, parní lázeň a ledová studna. Wellness má příjemnou odpočívárnu vybavenou lehátky.

Nechybí zde wellness zařízené i pro náročnější klienty. Samozřejmou součástí je finská a aroma sauna, parní lázeň a ledová studna. Wellness má příjemnou odpočívárnu vybavenou lehátky.  

Atmosféru dodává relaxační hudba a vůně. Kdo má zájem, může se zúčastnit saunových ceremoniálů, které jsou nezbytnou součástí programu wellness.

Nechybí zde wellness zařízené i pro náročnější klienty. Samozřejmou součástí je finská a aroma sauna, parní lázeň a ledová studna. Wellness má příjemnou odpočívárnu vybavenou lehátky.

Aqua Sport Club, plavecký areál Jedenáctka VS - kurzy plavání

Aqua Sport Club nabízí v Plaveckém areálu Jedenáctka VS kurzy plavání pro děti i dospělé. Kurzy probíhají v průběhu celého dne od pondělí až do pátku.

Aqua Sport Club, plavecký areál Jedenáctka VS - kurzy plavání 

Kurzy plavání dětí od šesti měsíců jsou v oddělené části Dětského plavání, kde se plave ve čtyřech speciálních nerezových bazénech se zajištěním vysokých nároků na hygienu a s teplotou vody 31°C.

Kurzy plavání dětí od šesti měsíců jsou v oddělené části Dětského plavání, kde se plave ve čtyřech speciálních nerezových bazénech se zajištěním vysokých nároků na hygienu a s teplotou vody 31°C. 

Děti plavou ve skupinkách, rozděleny jsou dle věku a dovedností. Větší děti přechází na kurz plavání do velkého 25m bazénu, kde již trénují naučené plavecké dovednosti a zdokonalují plavecké způsoby. Velký zájem je také o individuální lekce plavání, které jsou jak pro děti, tak i pro dospělé plavce i neplavce.

Plavání starších dětí ve 25m bazénu.

Plavání starších dětí ve 25m bazénu organizujeme ve skupinkách o 6 - 12 dětech. Lekce probíhají pod vedením 1 až 2 zkušených instruktorů či trenérů plavání s potřebnou kvalifikací pro plavání starších dětí.

Rodinné plavání - využijte možnost pronajmout si dětský bazén pro sebe, své známé nebo přátele. Přijďte si užít vodu, zaplavat si a zadovádět. V pátek odpoledne a o víkendech je možné si po předchozí rezervaci celý bazén pronajmout.

Aqua Sport Club, plavecký areál Jedenáctka VS

Aqua Sport Club, plavecký areál Jedenáctka VS - další zajímavé nabídky

Atraktivní oslavy pro děti

Oslavy na bazénu patří také k jedné z nabízených služeb. Nerezové bazény v dětské části je možné si zarezervovat pro dětskou oslavu. Program pro děti připravuje zkušený instruktor. Po oslavě si děti ještě zadovádí ve velké herně a pochutnají si na občerstvení, které zajišťuje restaurace plaveckého areálu. Je potřeba akci včas zarezervovat, protože tyto oslavy jsou velmi žádané.

Příměstské plavecké kempy Praha

O prázdninách 2015 je pro děti od čtyř let připraveno devět příměstských plaveckých kempů, ve kterých se děti zúčastní deseti plaveckých lekcí. Lekce jsou vždy uzpůsobeny věku a dovednostem dětí každé skupinky.

Děti si každý den vytvoří něco hezkého, co si odnesou večer domů. Je zajištěno jídlo i pitný režim po celý den. Plavecký kemp v plaveckém areálu Jedenáctka VS je určený pro samostatně plavající děti od 4 do 12 let.

Aquaerobik Praha

AQUAGYMSTICK je novodobý, jedinečný skupinový program cvičení ve vodě, který poskytuje speciální potřeby všem věkovým kategoriím a zaměřuje se především na rozvoj flexibility, vytrvalosti, stabilizaci kloubů, koordinaci a celkovému držení těla.

Aquaerobik Aqua Sport Club Praha

Za působení rezistence a odporu vody zvýší svalovou sílu a celkovou hybnost těla, při které šetří vaše klouby.

Kontaktní informace

Plavecký areál Jedenáctka VS

Otevírací doba:
Plavecký bazén

pondělí - pátek: 6:30 – 21:00 hodin
sobota - neděle a svátky: 8:00 – 21:00 hodin

Wellness

pondělí - neděle: 10:00 – 21:00 hodin

Plavecký areál Jedenáctka VS

Mírového Hnutí
149 00 Praha 4 - Chodov

Tel. recepce: +420 226 801 290, 299

E-mail: info@aquasportclub.cz

WWW: http://www.aquasportclub.cz

Jak se k nám dostanete:

Autobusem (zastávka Brodského)

č. 197 ze stanice metra Háje, Chodov, Smíchovské nádraží
č. 170 ze stanice metra Háje, Budějovická

 

Aqua Sport Club s.r.o. (provozovatel)
Náměstí Na Sádkách 704
252 41 Dolní Břežany

Nejrychlejší a nejvýkonnější Porsche 911 s pohonem zadních kol

Porsche 911 GT2 RS se 700 k, pohonem zadních kol, závodním podvozkem a řízením zadních kol, foto Porsche Inter Auto CZ spol. s r.o.

Nejrychlejší a nejvýkonnější sériově vyráběná „devětsetjedenáctka", nové Porsche 911 GT2 RS, oslavila světovou...

Alfa Romeo Stelvio získala 5 hvězdiček Euro NCAP

Alfa Romeo Stelvio získala 5 hvězdiček Euro NCAP, foto Fiat Chrysler Automobiles N.V.

Alfa Romeo Stelvio dosáhla 5hvězdičkového hodnocení v nárazových testech Euro NCAP, a to s celkovým skóre 97% za...

Zažijte prohlídku frýdeckého zámku jinak

Zažijte prohlídku frýdeckého zámku jinak, foto Destinační managment turistické oblasti Beskydy-Valašsko o.p.s.

Zažijte netradiční prohlídku frýdeckého zámku. O víkendech v době prázdnin máte možnost vyrazit na Zámecký...

Přijeďte na zahradní slavnost se zábavou na zámek Stekník

Zahradní slavnost na zámku Stekník, foto NPÚ

Součástí bohatého kulturního programu zahradní slavnosti, která se bude konat dne 29. července 2017, je kromě vystoupení...

Scania bude mít v Nizozemí největší střechu pokrytou solárními panely

Scania bude mít v Nizozemí největší střechu pokrytou solárními panely, foto Scania

Střechy výrobního závodu ve Zwolle, o celkové rozloze téměř osmi fotbalových hřišť, budou už brzy pokryty solárními...

Polsko začne stavět poslední úsek rychlostní silnice S3

Polsko začne stavět poslední úsek rychlostní silnice S3, foto MD ČR

Stavebně náročný poslední úsek rychlostní silnice S3 Bolkow – Lubawka, který naváže na plánovanou dálnici D11,...


reklama reklama