Hotel Kilián

Horský hotel Kilián ****

Horský rodinný hotel Kilián**** se nachází v jižních Čechách, v šumavské obci Loučovice, tři minuty jízdy autem od největší české vodní nádrže Lipenské přehrady, bezprostředně u hranic s Rakouskem. Hotel Kilián je svým vybavením i zázemím ideální pro individuální a rodinnou turistiku, konference, firemní akce a školení, společenské akce, oslavy a svatby.

Hotel Kilián - komfortní ubytování

Hotel Kilián disponuje 2 luxusními apartmány, 3 apartmánovými pokoji a 7 pokoji. Pokoje hotelu Kilián jsou dobře vybavené a nabízejí veškeré potřebné zařízení, včetně minibaru, kabelové / satelitní TV a privátní koupelny. Vysoušeč vlasů, plochá televize a šatní místnost jsou k dispozici ve všech pokojích tohoto hotelu.

Hotel Kilián - komfortní ubytování

Hotel Kilián - komfortní ubytování

Hotel Kilián - komfortní ubytování

Hotel Kilián nabízí zdarma vysokorychlostní Wi-Fi internetové připojení v celém objektu. Součástí ubytování je snídaně formou švédského stolu. Hotel má také bezbariérový přístup. Hotel disponuje také 35 parkovacími místy.

Hotel Kilián - stylová restaurace a gastronomie

Hosté horského hotelu Kilián i turisté se mohou příjemně najíst ve stylové "Lovecké restauraci" s kapacitou pro 60 hostů. Hotel Kilián má i originální "Zrcadlovou restauraci" pro 80 hostů, s barem a proskleným tanečním parketem, kterou nabízí pro pořádání svateb, oslav a jiných společenských akcí. Svou úrovní a designem uspokojí i nejnáročnější klienty.

Hotel Kilián - stylová restaurace a gastronomie

Hotel Kilián - stylová restaurace a gastronomie

Hotel Kilián - stylová restaurace a gastronomie 

Šéfkuchař hotelu Kilián vám nabízí bohatý výběr českých jídel připravovaných v hotelové kuchyni z kvalitních čerstvých produktů. Nakupujeme převážně od místních šumavských a jihočeských výrobců hovězích, vepřových, kuřecích, rybích mas a šumavské zvěřiny. Ve vlastní hotelové peci rovněž připravujeme více než deset druhů pizzy. Pro děti a hosty se speciální dietou připravíme dětská a dietní jídla dle přání.

Hotel Kilián - firemní akce a školení

Ideálním místem pro menší konference, semináře, školení, oslavy s rodinou či přáteli je malý kongresový sál s kapacitou až 50 hostů. Sál se nachází v podkroví hotelu Kilián a nabízí bezbariérový přístup, bar a kulečník, šipky či fotbálek. K zapůjčení je dataprojektor, plátno, zvuková aparatura a další techniku vám zajistíme.

Zrcadlová restaurace nabízí kapacitu až 80 hostů, světelný parket, bar a hotelovou vinotéku s těmi nejlepšími moldavskými víny. Tato restaurace poslouží i jako velký konferenční sál pro akce vaší firmy. K zapůjčení je dataprojektor, plátno, zvuková aparatura a další techniku vám zajistíme.

Dále pro vás rádi připravíme teambuildingový program se sportovními prvky přesně na míru podle vašich představ. Součástí teambuildingu může být lanové centrum, adventure park, bobová dráha, golf v ČR nebo v Rakousku, seskok padákem, bowling, kuželky, bikepark, frisbee park, střelba na terč, sjezd řeky Vltavy, plachetnice, závody v rybolovu, in-line bruslení, motokáry, paintball, exkurze do elektrárny v Lipně nebo do pivovaru Budějovický Budvar a Eggenberg.

Dále pro vás rádi připravíme teambuildingový program se sportovními prvky přesně na míru podle vašich představ. Snowkiting

Jako tým můžete z hotelu Kilián vyrazit na turisticky známá místa dostupná pouze pěšky nebo na kolech. Mezi netradiční a velmi atraktivní aktivity, které nabízíme pro kolektiv, patří naháňky na spárkatou zvěř a hony na bažanty.

Hotel Kilián - lyžařské kurzy a školy v přírodě na Šumavě

Pro lyžařské kurzy a zimní školy v přírodě, sportovní soustředění a školní výlety nabízí hotel Kilián komplexní zajištění a služby pro tyto akce v nádherné šumavské přírodě. Hotel Kilián nabízí komfortní a levné ubytování, dostatečné prostory, levné stravování a domácí kuchyni, lyžárnu, saunu, možnosti kulturního vyžití.

Horský hotel Kilián - sportovní aktivity a volný čas

Horský hotel Kilián je díky své poloze ideálním výchozím bodem pro turistiku a cykloturistiku.

Hotel Kilián leží přímo na břehu vltavských "Čertových proudů" v údolí s protékající horskou Vltavou, nedaleko Čertovy stěny, kláštera Vyšší Brod a přírodního parku Vyšebrodsko, který sousedí s chráněnou krajinnou oblastí Šumava. Hoteloví hosté mohou navštívit blízká rakouská města jako například lázeňský Bad Leonfelden (15 km), Linz (40 km), či německý Pasov (80 km).

Hrad Rožmberk, foto hotel Kilián

Protékající Vltava je nejoblíbenější řekou vodáků. Velmi atraktivní vodní cesta sevřeným údolím s možností návštěv kulturních památek nadchne opravdu každého návštěvníka.

Na vášnivé bikery v Lipně čeká 3 km dlouhá zábavná a zároveň adrenalinová jízda lesním terénem. Pro děti i dospělé má Active park Lipno připraven mnoho atrakcí - například lanový park, bobovou dráhu, hopsárium, minigolf, motokáry, vodní ráj, půjčovnu šlapadel a v neposlední řadě naučnou Stezku korunami stromů.

Lipno, foto hotel Kilián

Vyhlídkové plavby Lipno, foto hotel Kilián

Lipno nabízí vynikající podmínky pro koupání, jachting, windsurfing, kiteboarding, aquaskipping, katamarány a další vodní sporty.

Stezka korunami stromů, foto hotel Kilián

V zimě se z našeho hotelu dostanete po upravovaných silnicích do předních českých i rakouských Skiareálů – Kramolín, Hochficht a Sternstein.

Ráj pro milovníky běžkování nabízí rakouský areál Schöneben, který Vás ohromí svými 70 km upravovaných tratí.

Zamrzlé Lipenské jezero přitahuje návštěvníky na nejdelší přírodní bruslařskou dráhu na světě. Při 11 km jízdě se Vám otevře zcela unikátní a nezapomenutelný pohled na okolní scenérii. Pro odvážné je v nabídce kurz snowkitingu na snowboardu nebo lyžích (kiteskiing).

Na recepci hotelu Kilián zdarma získáte Lipno Card, která vám zpříjemní pobyt slevami.

Horský hotel Kilián ****

Kontaktní informace

Horský hotel Kilián ****

Loučovice 248
382 76 Loučovice

Tel.: +420 380 743 035, 380 731 143

E-mail: info@hotelkilian.cz

WWW: http://www.hotelkilian.cz

 

Sladká krása a úspěšná umělkyně Jaroslava Šípková

Sladká krása a úspěšná umělkyně Jaroslava Šípková, foto: Jaroslava Šípková

Cukrářské soutěže jdou téměř mimo zorný úhel veřejnosti. Přesto máme u nás osobnosti, které úspěšně reprezentují...

Muzeum MHD zahajuje již 27. sezonu a očekává jubilejního návštěvníka

Muzeum MHD zahajuje již 27. sezonu a očekává jubilejního návštěvníka, foto: DPP

Už tento pátek 19. dubna 2019 si přijdou na své všichni zájemci o prohlídku historických dopravních prostředků.

Návrh na obžalování obchodníků s reklamou

Návrh na obžalování obchodníků s reklamou, foto: NCOZ

Detektivové Národní centrály proti organizovanému zločinu služby kriminální policie a vyšetřování (NCOZ), kteří...

V Zoo Praha se narodilo mládě lemura kata

V Zoo Praha se narodilo mládě lemura kata, foto: Vít Lukáš, Zoo Praha

Na Ostrově lemurů v Zoo Praha je po dlouhé době k vidění mládě lemura kata, které v úterý 16. dubna porodila pětiletá...


reklama reklama reklama