Hotel Svratka

Hotel Svratka je nově zrekonstruovaný hotel s kapacitou 93 lůžek, hotelové bungalovy s kapacitou 60 lůžek.

Pokud jste se rozhodli strávit svůj čas na Vysočině, pak je Hotel Svratka ideálním místem pro váš pobyt, odpočinek a společenskou akci. Čistá příroda láká na dovolenou, pěší turistiku i cykloturistiku. Nedaleko hlavní budovy Hotelu Svratka je multifunkční hřiště, které poskytuje mnoho možností, jak strávit volný čas aktivním sportováním. Mnohé návštěvníky určitě potěší golfové hřiště, které nabízí 9 jamek.

Hotel Svratka se nachází v blízkosti nejvyššího bodu Žďárských vrchů - Devíti skal. Jeho velkou výhodou je sjezdovka s lanovým vlekem, proto sem míří také milovníci zimních sportů. V okolí Hotelu Svratka je mnoho zajímavých míst, která určitě stojí za návštěvu.

Firmám poskytuje Hotel Svratka moderní technické zázemí pro školení, konference i semináře. Okolí nabízí vynikající přírodní podmínky pro firemní klientelu k outdorovým aktivitám i pro relaxaci.

Okolí Hotelu Svratka, foto Hotel Svratka

Hotel Svratka je nově zrekonstruovaný hotel s kapacitou 93 lůžek, hotelové bungalovy s kapacitou 60 lůžek.

Hotel Svratka – komfortní ubytování na Vysočině

Hotel Svratka - komfortní ubytování Vysočina

Nově zrekonstruovaný Hotel Svratka nabízí krásný výhled na Českomoravskou vrchovinu. Všechny hotelové pokoje jsou vybaveny samostatným sociálním zařízením se sprchovým koutem, televizorem a telefonem.

Všechny hotelové pokoje jsou vybaveny samostatným sociálním zařízením se sprchovým koutem, televizorem a telefonem. Ubytovací kapacita hotelu Svratka je 27 pokojů, 93 lůžek.

Všechny hotelové pokoje jsou vybaveny samostatným sociálním zařízením se sprchovým koutem, televizorem a telefonem. Ubytovací kapacita hotelu Svratka je 27 pokojů, 93 lůžek.

Ubytovací kapacita hotelu je 27 pokojů, 93 lůžek. Hotelové bungalovy mají kapacitu 20 pokojů, 60 lůžek.

Bungalovy jsou v areálu komplexu Hotelu Svratka nedaleko od hlavní budovy, golfového hřiště a multifunkčního hřiště. Každý bungalov má dva samostatné vchody vždy pro jeden čtyřlůžkový a jeden dvoulůžkový pokoj. Všechny bungalovy jsou vybaveny sociálním zařízením se sprchou. Každý z pokojů má vlastní prostorný balkón. V prostoru mezi bungalovy je umístěno menší dětské hřiště.

Wellness centrum v Hotelu Svratka

Hosté mají k dispozici hotelový bazén 10,5 x 4,5 m, hloubka je 1,40 m. U bazénu je horkovzdušná sauna. Wellness část Hotelu Svratka nabízí procedury jako jsou hydro masáž, rašelinové obklady, lávové kameny, relaxační masáže, aromaterapii, vířivé masáže ve vaně, kosmetické služby a kosmetické masáže.

Ve wellness centru Hotelu Svratka mohou hosté využít vyhřívaný bazén s chrličem, saunu, masáže (klasické, relaxační, baňkové, lávovými kameny, lymfatické, hydraulické, dolních a horních končetin), kosmetické služby, vodoléčbu, různé druhy masáží.

Ve wellness centru Hotelu Svratka mohou hosté využít vyhřívaný bazén s chrličem, saunu, masáže (klasické, relaxační, baňkové, lávovými kameny, lymfatické, hydraulické, dolních a horních končetin), kosmetické služby, vodoléčbu, různé druhy masáží.

Gastronomie - Hotel Svratka

Součástí Hotelu Svratka je prostorná restaurace s 90 místy a snídaňovou linkou. Nabídka zahrnuje jak tradiční českou, tak i světovou kuchyni. Mezi kulinářské speciality Hotelu Svratka patří grilované pokrmy, čerstvé ryby a zvěřina. Gurmán si určitě také pochutná na domácích moučnících.

Nabídka zahrnuje jak tradiční českou, tak světovou kuchyni, včetně lehkých a zeleninových jídel. V hotelu Svratka si také pochutnáte na domácích moučnících. Mezi kulinářské speciality pak patří grilované pokrmy, čerstvé ryby a zvěřina.

Restaurace v Hotelu Svratka

Hosté mohou využít příjemného posezení v kavárně s kapacitou 40 míst nebo v denním baru se 30 místy.

Hosté Hotelu Svratka mohou využít i příjemného posezení v kavárně s kapacitou 40 míst nebo v denním baru se 30 místy.

V létě je možné využít prostornou hotelovou terasu ke gril párty a po dohodě i noční bar pro posezení v uzavřené společnosti pro 40 hostů.

. V létě je možné využít prostornou hotelovou terasu ke gril párty.

Relaxace a sport v Hotelu Svratka

Hotel Svratka na Českomoravské vysočině je ideálním místem pro milovníky lyžování, v okolí Hotelu Svratka jsou k dispozici upravené běžecké tratě a sjezdovka.

Milovníci zimních sportů jistě ocení sjezdovku v těsné blízkosti hotelu a mnoho kilometrů běžkařských tras, které jsou pravidelně udržovány.

Hotel Svratka nabízí také výborné podmínky pro pěší turistiku i cykloturistiku. V bezprostřední blízkosti hotelu se nachází 9 jamkové golfové hřiště.

Golf Hotel Svratka, foto Hotel Svratka

V Hotelu Svratka naleznete hned několik míst k relaxaci, sportování i využití volného času. Multifunkční hřiště lze využít pro tenis, badminton, volejbal či fotbal.

Hotelovým hostům je k dispozici golfový trenažér, vnitřní minigolf, ping-pong, kulečník, venkovní multifunkční hřiště (tenis, volejbal, fotbal, házená, basketbal), horská kola k zapůjčení.

Hotelovým hostům je k dispozici golfový trenažér, vnitřní minigolf, ping-pong, kulečník, venkovní multifunkční hřiště (tenis, volejbal, fotbal, házená, basketbal), horská kola k zapůjčení.

K dalším možnostem slouží vybavení hotelu ať už pro stolní tenis, kulečník, petang nebo elektronické šipky. Pro každodenní trénink je připravena posilovna.

Hotelu Svratka také najdete golfový trenažér, simulátor reálné hry golfu pro všechny příznivce golfové hry. K dispozici jsou horská kola.

Sport Hotel Svratka, foto Hotel Svratka

Relaxace a sport v Hotelu Svratka

Konferenční prostory Hotelu Svratka, firemní akce

Pro firemní klientelu nabízí Hotel Svratka využití moderně vybaveného konferenčního sálu s kapacitou pro 90 až 140 hostů, který lze vždy upravit podle aktuálních požadavků.

Hotel Svratka - zázemí pro vaši firemní akci, školení, společenskou akci nebo svatbu.

K základnímu vybavení konferenčního sálu patří dataprojektor, ozvučení s přenosným mikrofonem, DVD/VHS přehrávač, rádio, zatemnění, FLIP CHART, zpětný projektor a laserové ukazovátko. Kromě konferenčního sálu lze pro firemní akce, prezentace, školení apod. využít i dva salonky a čtyři učebny.

Kontaktní informace

Hotel Svratka
Na Vyhlídce 41
592 02  Svratka

Tel.: 566 662 611
E-mail: info@hotel-svratka.cz

www.hotel-svratka.cz

 

Zimní letový řád rozšíří další linka mezi Prahou a Londýnem

Praha získá od října další spojení s Londýnem. Foto Praha Press

Letecká společnost British Airways dnes oznámila provoz přímé pravidelné linky mezi Prahou a letištěm London City...

Na doméně PID.cz naleznete informace pro cestující

Na doméně PID.cz naleznete informace pro cestující, foto Praha Press

Web pražské integrované dopravy se stěhuje na doménu PID.cz.

Zoo Praha se pyšní novými mláďaty

Matka samice dvojzoborožce Markéta je s 10 odchovanými mláďaty evropskou rekordmankou. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha

Dva roky se čekalo v Evropě na odchov mláděte dvojzoborožce nosorožčího. Velký a hlavně dvojnásobný úspěch...

Policie řeší případ zákaznice, kterou uzamkl taxikář v autě

Policie řeší případ zákaznice, kterou uzamkl taxikář v autě. Foto Praha Press

Další případ nepoctivého řidiče taxislužby řešili pražští strážníci ze skupiny TAXI. Pár turistů se svezl...

Nový motýlí krasavec čeká na váš obdiv

Nový motýlí krasavec čeká na váš obdiv, foto Botanická zahrada Praha Troja

Ve skleníku Fata Morgana se nedávno vylíhl vzácný motýl z Madagaskaru, kterého v Čechách jen tak neuvidíte. 

Příprava realizace výstavby metra I.D je v běhu

Příprava realizace výstavby metra I.D je v běhu, vizualizace DPP

Rada hl. m. Prahy dnes rozhodla o dalším postupu v přípravě realizace úvodního úseku trasy metra D. Na základě...


reklama reklama