Hotel U Splavu

Hotel U Splavu

Hotel U Splavu se nachází v klidném a malebném v údolí rekreace a sportu na břehu Divoké Orlice naproti Lesoparku Lipová stráň, nedaleko centra města Kostelec nad Orlicí. Díky své poloze a poskytovaným službám je vhodný jak pro rodinnou rekreaci, tak ubytování pracovníků firem, konání firemních a rodinných akcí.

Hotel U Splavu – komfortní ubytování

Celoroční ubytování poskytují 1 - 3 lůžkové pokoje a apartmány v prvním patře hotelu U Splavu, odkud je nádherný výhled na řeku nebo do údolí a vzdálené centrum města. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením. Pobyt se psem je povolen.

Hotel U Splavu – komfortní ubytování

Hotel U Splavu – komfortní ubytování

Hotel U Splavu – komfortní ubytování

Celková kapacita hotelu U Splavu je 43 lůžek v 19 pokojích. Celý objekt je pokryt bezdrátovým připojením k internetu.

Celoroční ubytování poskytují 1 - 3 lůžkové pokoje a apartmány v prvním patře hotelu, odkud je nádherný výhled na řeku.

Hotel U Splavu – stravování a služby

Součástí hotelu U Splavu je restaurace s tanečním parketem, bar a nekuřácký salonek s krbem. V letním období je v provozu zahrádka. Hosté si mohou vybrat ze široké nabídky nápojů a jídel. Samozřejmostí je také možnost sjednání snídaní a polopenzí.

Restaurace v hotelu U Splavu

Vynikající jídlo a pití nabízí zdejší nekuřácká restaurace, která je v letních měsících rozšířena o venkovní zahrádku s možností grilování. K dispozici je také bar a salónek pro soukromé události.

Vynikající jídlo a pití nabízí zdejší nekuřácká restaurace, která je v letních měsících rozšířena o venkovní zahrádku s možností grilování.

Restaurace hotelu U Splavu je otevřena celoročně. Celková kapacita je pro 90 hostů. Jídelní lístek obsahuje polévky, topinky, minutky z kuřecího, vepřového a hovězího masa, bezmasá jídla, těstoviny a těstovinové saláty, zeleninové saláty, bramboráky, zmrzlinové poháry, palačinky.

Hotel U Splavu – tipy pro výlety a volný čas

Bezprostředně kolem hotelu U Splavu vedou turistické a cykloturistické stezky. Milovníkům cykloturistiky je k dispozici místnost na uskladnění jejich kol a půjčovna horských kol. Parkoviště pro automobily hostů se nachází přímo pod balkony pokojů. V sousedství hotelu U Splavu se nachází koupaliště, tenisové kurty a půjčovna lodí.  Je zde i výborná možnost rybaření.

Město Kostelec nad Orlicí má výhodnou polohu, je na hlavním tahu silnice I/11 Praha-Ostrava, na železniční trati Praha - Hradec Králové - Letohrad - Hanušovice.
Kostelec nad Orlicí je výchozím bodem pro velké množství výletů. Město a jeho blízké okolí nabízejí mnoho možností, jak využít volný čas.

Mezi zajímavosti města Kostelec n./Orlicí patří například Nový zámek v empírovém stylu se zámeckým parkem patřícím mezi nejrozsáhlejší a nejhodnotnější přírodní krajinářské parky v kraji.

Město má vysokou hodnotu architektonickou a památkovou. Mezi zajímavosti města patří například Nový zámek v empírovém stylu se zámeckým parkem patřícím mezi nejrozsáhlejší a nejhodnotnější přírodní krajinářské parky v kraji.

Zámek Častolovice

Hojně navštěvované jsou zámek v Častolovicích, Doudlebách nad Orlicí, Potštejně, Rychnově nad Kněžnou, Opočně, hrad v Potštejně a Liticích, Muzeum F. L. Věka v Dobrušce, Muzeum krajky ve Vamberku, betlém v Třebechovicích pod Orebem, rozhledna na Vrbici.

Zámek Opočno

Hrad Litice

Cyklisté mohou využít cyklobus jezdící z Palackého náměstí v Kostelci nad Orlicí do Orlických hor.

Hotel U Splavu – prostor pro vaši společenskou nebo firemní akci, školení

Prostory restaurace s kapacitou 50 míst jsou vhodné ke konání svateb, narozeninových oslav, srazů abiturientů, firemních školení, seminářů či večírků, pro méně početnou společnost je k dispozici salonek s krbem.

Nabízíme možnost sjednání projížďky na koni, ogrilování kýt, gyrosu na hotelovém grilu. Zajištění teambuildingových programů.

Teambuilding - pro vaši firmu zajistíme dle vašeho požadavku a přímo na míru, program od počátečního návrhu přes zpracování až po následnou realizaci akce.

Temabuilding v hotelu U Splavu -příklady disciplín:

 • Paintball
 • mini koloběžka
 • velká koloběžka
 • skatekolo
 • skákací boty
 • mini čtyřkolky
 • čtyřkolky
 • kroket
 • lakros
 • petangue
 • luk
 • kuše
 • vzduchovka
 • prak
 • bumerang.

Kontaktní informace

Hotel U Splavu

Ke Koupališti 93
517 41 Kostelec nad Orlicí

Tel.: 494 323 968, 604 139 816, 604 139 917

E-mail: hotel.splav@wo.cz

WWW: http://usplavu.webnode.cz/

 

Evropské umění od antiky do baroka

Foto: Roelandt Savery, Krajina s ptáky / Lanscape with Birds, 1622, ngprague.cz

Ve třech podlažích Šternberského paláce jsou vystavena díla antického starověku, ikony a dále umění nizozemské,...

Praha chce posílit noční klid

Praha chce posílit noční klid, foto: Stanislava Nopová

Vybrané ulice v centru Prahy omezí zkušebně v nočních hodinách provoz. Tři dubnové víkendy po sobě budou v noci...

Praha vyhlašuje výběrové řízení na ředitele magistrátu

Praha vyhlašuje výběrové řízení na ředitele magistrátu, foto: Stanislava Nopová

Hlavní město dnes vypsalo výběrové řízení na ředitele Magistrátu hlavního města Prahy. Bližší informace spolu...

Stravovací zařízení byla i v roce 2018 pod kontrolou

Stravovací zařízení byla i v roce 2018 pod kontrolou, foto: Praha Press

V roce 2018 udělili pražští hygienici ve stravovacích zařízeních pokuty za bezmála 3 miliony korun.


reklama reklama reklama