Hotel U Splavu

Hotel U Splavu

Hotel U Splavu se nachází v klidném a malebném v údolí rekreace a sportu na břehu Divoké Orlice naproti Lesoparku Lipová stráň, nedaleko centra města Kostelec nad Orlicí. Díky své poloze a poskytovaným službám je vhodný jak pro rodinnou rekreaci, tak ubytování pracovníků firem, konání firemních a rodinných akcí.

Hotel U Splavu – komfortní ubytování

Celoroční ubytování poskytují 1 - 3 lůžkové pokoje a apartmány v prvním patře hotelu U Splavu, odkud je nádherný výhled na řeku nebo do údolí a vzdálené centrum města. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením. Pobyt se psem je povolen.

Hotel U Splavu – komfortní ubytování

Hotel U Splavu – komfortní ubytování

Hotel U Splavu – komfortní ubytování

Celková kapacita hotelu U Splavu je 43 lůžek v 19 pokojích. Celý objekt je pokryt bezdrátovým připojením k internetu.

Celoroční ubytování poskytují 1 - 3 lůžkové pokoje a apartmány v prvním patře hotelu, odkud je nádherný výhled na řeku.

Hotel U Splavu – stravování a služby

Součástí hotelu U Splavu je restaurace s tanečním parketem, bar a nekuřácký salonek s krbem. V letním období je v provozu zahrádka. Hosté si mohou vybrat ze široké nabídky nápojů a jídel. Samozřejmostí je také možnost sjednání snídaní a polopenzí.

Restaurace v hotelu U Splavu

Vynikající jídlo a pití nabízí zdejší nekuřácká restaurace, která je v letních měsících rozšířena o venkovní zahrádku s možností grilování. K dispozici je také bar a salónek pro soukromé události.

Vynikající jídlo a pití nabízí zdejší nekuřácká restaurace, která je v letních měsících rozšířena o venkovní zahrádku s možností grilování.

Restaurace hotelu U Splavu je otevřena celoročně. Celková kapacita je pro 90 hostů. Jídelní lístek obsahuje polévky, topinky, minutky z kuřecího, vepřového a hovězího masa, bezmasá jídla, těstoviny a těstovinové saláty, zeleninové saláty, bramboráky, zmrzlinové poháry, palačinky.

Hotel U Splavu – tipy pro výlety a volný čas

Bezprostředně kolem hotelu U Splavu vedou turistické a cykloturistické stezky. Milovníkům cykloturistiky je k dispozici místnost na uskladnění jejich kol a půjčovna horských kol. Parkoviště pro automobily hostů se nachází přímo pod balkony pokojů. V sousedství hotelu U Splavu se nachází koupaliště, tenisové kurty a půjčovna lodí.  Je zde i výborná možnost rybaření.

Město Kostelec nad Orlicí má výhodnou polohu, je na hlavním tahu silnice I/11 Praha-Ostrava, na železniční trati Praha - Hradec Králové - Letohrad - Hanušovice.
Kostelec nad Orlicí je výchozím bodem pro velké množství výletů. Město a jeho blízké okolí nabízejí mnoho možností, jak využít volný čas.

Mezi zajímavosti města Kostelec n./Orlicí patří například Nový zámek v empírovém stylu se zámeckým parkem patřícím mezi nejrozsáhlejší a nejhodnotnější přírodní krajinářské parky v kraji.

Město má vysokou hodnotu architektonickou a památkovou. Mezi zajímavosti města patří například Nový zámek v empírovém stylu se zámeckým parkem patřícím mezi nejrozsáhlejší a nejhodnotnější přírodní krajinářské parky v kraji.

Zámek Častolovice

Hojně navštěvované jsou zámek v Častolovicích, Doudlebách nad Orlicí, Potštejně, Rychnově nad Kněžnou, Opočně, hrad v Potštejně a Liticích, Muzeum F. L. Věka v Dobrušce, Muzeum krajky ve Vamberku, betlém v Třebechovicích pod Orebem, rozhledna na Vrbici.

Zámek Opočno

Hrad Litice

Cyklisté mohou využít cyklobus jezdící z Palackého náměstí v Kostelci nad Orlicí do Orlických hor.

Hotel U Splavu – prostor pro vaši společenskou nebo firemní akci, školení

Prostory restaurace s kapacitou 50 míst jsou vhodné ke konání svateb, narozeninových oslav, srazů abiturientů, firemních školení, seminářů či večírků, pro méně početnou společnost je k dispozici salonek s krbem.

Nabízíme možnost sjednání projížďky na koni, ogrilování kýt, gyrosu na hotelovém grilu. Zajištění teambuildingových programů.

Teambuilding - pro vaši firmu zajistíme dle vašeho požadavku a přímo na míru, program od počátečního návrhu přes zpracování až po následnou realizaci akce.

Temabuilding v hotelu U Splavu -příklady disciplín:

 • Paintball
 • mini koloběžka
 • velká koloběžka
 • skatekolo
 • skákací boty
 • mini čtyřkolky
 • čtyřkolky
 • kroket
 • lakros
 • petangue
 • luk
 • kuše
 • vzduchovka
 • prak
 • bumerang.

Kontaktní informace

Hotel U Splavu

Ke Koupališti 93
517 41 Kostelec nad Orlicí

Tel.: 494 323 968, 604 139 816, 604 139 917

E-mail: hotel.splav@wo.cz

WWW: http://usplavu.webnode.cz/

 

Jaká je budoucnost Nové Palmovky?

Jaká je budoucnost Nové Palmovky? Foto: ÚMČ Prahy 8

Společnost Metrostav vypověděla v listopadu 2018 minulému vedení MČ Praha 8 smlouvu o výstavbě Nové Palmovky kvůli...

Zastupitelstvo Prahy 10 řešilo rekonstrukci radnice i dotace

Zastupitelstvo Prahy 10 řešilo rekonstrukci radnice i dotace, foto: ÚMČ Praha 10

V pondělí 10. prosince 2018 proběhlo druhé jednání zastupitelstva Městské části Praha 10, kterou od listopadu vede...

Pozor na falešné faktury!

Pozor na falešné faktury!

Bezpečnostní společnost ESET detekuje novou vlnu kampaně, cílenou na české uživatele, která zneužívá škodlivé...

Firemní dárky: populární je kvalitní čaj

Firemní dárky: populární je kvalitní čaj

Na světě se ročně spotřebuje kolem tří milionů tun čaje. Také Češi objevují kouzlo kvalitních čajů a v posledních...


reklama reklama reklama