O novinách Praha Press

Noviny Praha Press® jsou nezávislé noviny, neovlivňují je žádné politické skupiny a hnutí. Nebulvární a seriózní noviny Praha Press jsou spolehlivým a zodpovědným partnerem, díky nimž se mohou naši zákazníci zviditelnit a lépe prosazovat v konkurenčním prostředí.

Inzertní a společenské noviny Praha Press, s podtitulem: „Noviny pro byznys a život na úrovni", vznikly na základě požadavku mnohých regionálních podnikatelů, kteří měli zájem představit svoji firmu v hlavním městě České republiky. První vydání vyšlo v tiskové podobě v roce 2007. Povoleno MK ČR E 17329.

Obsah tvoří tým spolupracovníků s cílem informovat o zajímavých českých firmách, novinkách a zajímavostech doma i ve světě. Charakteristická grafická úprava, formát strany A3, velké barevné fotografie, dobře čitelné písmo, odborné přílohy a přehledná inzerce, to vše od začátku odlišovalo toto médium od ostatních.

Pro rozvoj a růst podnikání, generování zisku a spokojenost našich partnerů vkládáme maximum energie. Pomáháme našim klientům v podnikání i tím, že pro ně zpracováváme a vytváříme zdarma grafické návrhy, bannery a prezentace v souvislosti s jejich potřebami a firemní identitou. Ve spolupráci s našimi zákazníky připravujeme texty a PR články. Výhodou takové prezentace je, že se firmy mohou zviditelnit jak v novinách, tedy v tištěné formě Praha Press, tak na webových stránkách prahapress.cz a tím efektivně oslovit podnikatele i širokou veřejnost.

Distribuce novin Praha Press je stále přímo cílena na podnikatelskou veřejnost a vedoucí pracovníky firem s rozhodovacími pravomocemi, se záměrem spojovat úspěšné firmy k vzájemně prospěšné spolupráci. Náklad a distribuci lze u každého vydaného čísla novin Praha Press ověřit u České pošty s.p., která distribuci smluvně provádí. Dalším pozitivním jevem distribuce novin Praha Press je nulová remitenda.

Profil novin Praha Press

Noviny Praha Press® mají osobitý styl a jsou pro čtenáře přehledné a inspirativní. Společenský formát se věnuje kultuře, zajímavým událostem, přináší novinky, objektivní informace z Prahy, regionů i ze světa. Prostor je věnován byznysu, umění, financím, bydlení, módě, cestování, zdraví, životnímu stylu a možnostem vzdělávání. Neopomínáme ani významné moravské, slezské a české osobnosti, které výrazně ovlivnily život u nás i v zahraničí.

Noviny Praha Press® netradiční formou přinášejí důvěryhodné informace, novinky a nápady, představují atraktivní firmy a tak také napomáhají jejich zviditelňování.

Noviny Praha Press - tisková technologie

Spolupracující tiskárna disponuje nejmodernějšími technologiemi v tiskové produkci ofsetovou technikou. O co nejlepší kvalitu vydání se stará tým profesionálů.

Noviny Praha Press - tisková technologie, foto Praha Press

Noviny Praha Press - tisková technologie, foto Praha Press

Noviny Praha Press - tisková technologie, foto Praha Press

On-line inzerce Praha Press

Praha Press na internetu. S rozvojem internetu a rychlému přístupu k informacím se logicky stal portál www.prahapress.cz dalším významným marketingovým nástrojem a pro naše partnery přinesl další možnost jak se zviditelnit. Komplikovaný proces získávání zakázek a nové klientely je podmíněný kvalitní komunikací a službami.

Současná společnost každodenně využívá informační technologie. Logicky jsou i naše noviny Praha Press dosažitelná na internetu a na mobilních zařízeních. Zákazník si může vybrat, zda svoji reklamní kampaň zobrazí na našem webu nebo v papírové podobě v novinách Praha Press.

Novinová inzerce umožňuje rozšířit povědomí o značce, zboží a službách formou cílených textových inzerátů a je věrohodná. Je stále nejvíce využívanou formou reklamy na světě. On-line inzerce, může mít globální přesah a má schopnost rychle a maximálně efektivně zasáhnout perspektivní zákazníky. Vaše reklamní kampaně jsou zobrazeny na internetu nepřetržitě 24 hodin denně. Internetový marketing umožňuje zobrazování cílených textových inzerátů či grafických reklam a navíc rychlou změnu oznámení a nabídky.

Kombinace inzerce v novinách a on-line inzerce

Kombinace obou forem noviny a internet, je originálním řešením pro speciální propagační akce a může dramaticky zvýšit šanci na úspěch zadavatele. Taková marketingová strategie má za cíl s minimálními financemi dosáhnout maximálního prodeje a udržení konkurenční výhody.

Pro nás je prioritou spokojený klient, profesionalita a kvalita odvedené práce.

Zimní letový řád rozšíří další linka mezi Prahou a Londýnem

Praha získá od října další spojení s Londýnem. Foto Praha Press

Letecká společnost British Airways dnes oznámila provoz přímé pravidelné linky mezi Prahou a letištěm London City...

Na doméně PID.cz naleznete informace pro cestující

Na doméně PID.cz naleznete informace pro cestující, foto Praha Press

Web pražské integrované dopravy se stěhuje na doménu PID.cz.

Zoo Praha se pyšní novými mláďaty

Matka samice dvojzoborožce Markéta je s 10 odchovanými mláďaty evropskou rekordmankou. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha

Dva roky se čekalo v Evropě na odchov mláděte dvojzoborožce nosorožčího. Velký a hlavně dvojnásobný úspěch...

Policie řeší případ zákaznice, kterou uzamkl taxikář v autě

Policie řeší případ zákaznice, kterou uzamkl taxikář v autě. Foto Praha Press

Další případ nepoctivého řidiče taxislužby řešili pražští strážníci ze skupiny TAXI. Pár turistů se svezl...

Nový motýlí krasavec čeká na váš obdiv

Nový motýlí krasavec čeká na váš obdiv, foto Botanická zahrada Praha Troja

Ve skleníku Fata Morgana se nedávno vylíhl vzácný motýl z Madagaskaru, kterého v Čechách jen tak neuvidíte. 

Příprava realizace výstavby metra I.D je v běhu

Příprava realizace výstavby metra I.D je v běhu, vizualizace DPP

Rada hl. m. Prahy dnes rozhodla o dalším postupu v přípravě realizace úvodního úseku trasy metra D. Na základě...