Penzion Na samotě

Penzion na Samotě stojí na klidném místě na okraji Kaplic v jižních Čechách.

Penzion na Samotě stojí na klidném místě na okraji Kaplic v jižních Čechách. Penzion Na samotě nabízí letní venkovní bazén, komfortní ubytování v pokojích a apartmánech. Svoji polohou je Penzion Na samotě ideálním místem pro klidnou rodinnou dovolenou v náručí malebné jihočeské krajiny.

Penzion Na samotě může být také ideální zastávkou při vašich cestách do hor nebo k moři - Penzion Na samotě nabízí možnost odpočinku ve 2, 3 a 4 lůžkových pokojích.

Okolí Penzionu Na samotě nabízí výborné podmínky ke koupání, rybaření, pěší turistiku i cykloturistiku, houbaření či podnikání výletů. V okolí Penzionu Na samotě se nachází řada kulturních a historických pamětihodností – např. krásné historické město Český Krumlov, České Budějovice, Hluboká nad Vltavou, Třeboň. Vodní nádrž Lipno, kde se nachází Stezka v korunách stromů, ze které jsou za pěkného počasí vidět vrcholky Alp.

Penzion Na samotě – komfortní ubytování

Penzion Na samotě nabízí 3 dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky. Dále jsou k dispozici dvě velmi hezky zařízená apartmá ve volně stojícím domě. Každé apartmá má vlastní vchod, plně vybavenou kuchyňku.

Penzion na Samotě stojí na klidném místě na okraji Kaplic v jižních Čechách. Penzion Na samotě nabízí letní venkovní bazén, komfortní ubytování v pokojích a apartmánech. Svoji polohou je Penzion Na samotě ideálním místem pro klidnou rodinnou dovolenou v náručí malebné jihočeské krajiny.

Penzion na Samotě stojí na klidném místě na okraji Kaplic v jižních Čechách. Penzion Na samotě nabízí letní venkovní bazén, komfortní ubytování v pokojích a apartmánech. Svoji polohou je Penzion Na samotě ideálním místem pro klidnou rodinnou dovolenou v náručí malebné jihočeské krajiny.

Penzion Na samotě – komfortní ubytování

Penzion Na samotě – komfortní ubytování

Penzion Na samotě – komfortní ubytování

Penzion Na samotě – komfortní ubytování  

Po domluvě možnost snídaní nebo polopenze. Pro hosty Penzionu Na samotě je k dispozici oplocená zahrada s okrasným rybníčkem, oválný zastřešený bazén 9x4 m, velká terasa u bazénu, pergola, trampolína, pískoviště, houpačka, stolní tenis, fotbálek, elektrické šipky, venkovní krb a gril, úschovna kol.

Penzion Na samotě - oválný zastřešený bazén 9x4 m

Penzion Na samotě - ubytování Kaplice

Přímo v objektu sauna, masáže, kosmetika, tělové zábaly. Další služby pedikúra, manikúra, kosmetika, kadeřník lze využít v Salonu Iris Kaplice.

Penzion Na samotě – tipy na výlet

Státní hrad a zámek Český Krumlov (20 km od Penzionu Na samotě). Druhý největší hradní a zámecký komplex v České republice patří k nejvýznamnějším památkám ve střední Evropě.

Penzion Na samotě – tipy na výlet: Český Krumlov

Kleť (36 km od Penzionu Na samotě) - vydejte se na výlet nenarušenou přírodou na Kleť, nejvyšší vrchol CHKO Blanský les.

Penzion Na samotě – tipy na výlet: Kleť

Po výšlapu, výjezdu na kole nebo lanovkou budete odměněni krásným výhledem do okolí. Za příznivého počasí je vidět až na alpské vrcholky.

Observatoř Kleť (36 km od Penzionu Na samotě) je nejvýše položenou astronomickou observatoří v Čechách. Známá je výzkumem planetek a komet.

Penzion Na samotě – tipy na výlet: Observatoř Kleť

Lipenská přehrada (35 km od Penzionu Na samotě) - v roli diváků zde můžete obdivovat jachtařské přebory či v divokých Čertových proudech pod přehradou odvážné posádky při závodech raftů.

Penzion Na samotě – tipy na výlet: Lipno

Vy sami však můžete prožít na březích „jihočeského moře" příjemný den plný aktivit, jako jsou koupání, vyjížďky na loďkách, windsurfing, jachting, rybaření, či třeba cyklistiku a in-line bruslení.

Zřícenina hradu Dívčí Kámen (31 km od Penzionu Na samotě) - monumentální romantickou zříceninu hradu najdete na vysoké skále v překrásné přírodě nad soutokem Křemžského potoka a řeky Vltavy mezi městy České Budějovice a Český Krumlov. Místo umocňuje těsná blízkost keltského oppida, které se významem a velikostí řadí k evropským unikátům. V prostorách hradu jsou pořádány koncerty, historická, šermířská a divadelní vystoupení, středověké trhy, přednášky a výstavy.

Stezka korunami stromů (22 km od Penzionu Na samotě)- první stezka korunami stromů v České republice nabízí návštěvníkům jedinečnou kombinaci zážitků. Stezka je citlivě začleněna do krajiny v okolí Lipenského jezera a je unikátním doplněním Active Park Lipno.

Penzion Na samotě – tipy na výlet: Stezka korunami stromů Lipno
Na stezce dlouhé 675 metrů naleznete kromě jedinečné vyhlídky ze 40 metrové věže i spoustu dobrodružných zážitků. Díky své bezbariérové konstrukci je stezka vhodná pro všechny návštěvníky.

Státní hrad Rožmberk nad Vltavou (22 km od Penzionu Na samotě).

Penzion Na samotě – tipy na výlet: Rožmberk nad Vltavou

Kontaktní informace

Penzion Na samotě

Omlenice 8
382 41 Horšov

Tel.: +420 602 496 208, +420 776 858 833

E-mail: irenapavlikova@gmail.com

WWW: http://www.ubytovanikaplice.cz/

 

Posvícení a koncerty v Radotíně zdarma

Jubilejní 20. ročník Havelského posvícení v Radotíně, foto ÚMČ Praha 16

Městská část Praha 16 pořádá o víkendu 14. a 15. října již dvacátý ročník Havelského posvícení.

Praha plánuje rychlá podzemní spojení

Praha plánuje rychlá podzemní spojení, foto IPR Praha

Praha odstartovala přípravu nových železničních tunelů v centru města, za 20 let se tu svezou první cestující.

V novém informačním centru se povede dialog o budoucnosti Prahy

V novém informačním centru se povede dialog o budoucnosti Prahy, foto IPR Praha

Od zítřka mohou Pražané navštívit CAMP, Centrum architektury a městského plánování. Nové městské infocentrum...

V činžovním domě na Praze 2 hasiči zachránili čtyři osoby

V činžovním domě na Praze 2 hasiči zachránili čtyři osoby. Foto Jan Kostík

Jednotky z centrální a krčské stanice zasahovaly v 13:47 hodin dne 19. září 2017 v ulici Legerova v Praze 2 u požáru...

Klienti Ryanair mohou mít právo i na kompenzaci ve výši 250 eur

Klienti Ryanair mohou mít právo i na kompenzaci ve výši 250 eur, foto Ryanair

Irská letecká společnost Ryanair oznámila, že pro nejbližší dny ruší několik spojů mezi českými letišti a...

Odborníci z Masarykovy univerzity připravují unikátní cvičení pro pacienty s nádory krvinek

Odborníci z Masarykovy univerzity připravují unikátní cvičení pro pacienty s nádory krvinek. Foto Masarykova univerzita

Speciální cvičení šité na míru lidem s ukončenou léčbou nádorů krvinek (lymfomů a leukémií) provádějí odborníci...


reklama reklama reklama