Penzion Na samotě

Penzion na Samotě stojí na klidném místě na okraji Kaplic v jižních Čechách.

Penzion na Samotě stojí na klidném místě na okraji Kaplic v jižních Čechách. Penzion Na samotě nabízí letní venkovní bazén, komfortní ubytování v pokojích a apartmánech. Svoji polohou je Penzion Na samotě ideálním místem pro klidnou rodinnou dovolenou v náručí malebné jihočeské krajiny.

Penzion Na samotě může být také ideální zastávkou při vašich cestách do hor nebo k moři - Penzion Na samotě nabízí možnost odpočinku ve 2, 3 a 4 lůžkových pokojích.

Okolí Penzionu Na samotě nabízí výborné podmínky ke koupání, rybaření, pěší turistiku i cykloturistiku, houbaření či podnikání výletů. V okolí Penzionu Na samotě se nachází řada kulturních a historických pamětihodností – např. krásné historické město Český Krumlov, České Budějovice, Hluboká nad Vltavou, Třeboň. Vodní nádrž Lipno, kde se nachází Stezka v korunách stromů, ze které jsou za pěkného počasí vidět vrcholky Alp.

Penzion Na samotě – komfortní ubytování

Penzion Na samotě nabízí 3 dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky. Dále jsou k dispozici dvě velmi hezky zařízená apartmá ve volně stojícím domě. Každé apartmá má vlastní vchod, plně vybavenou kuchyňku.

Penzion na Samotě stojí na klidném místě na okraji Kaplic v jižních Čechách. Penzion Na samotě nabízí letní venkovní bazén, komfortní ubytování v pokojích a apartmánech. Svoji polohou je Penzion Na samotě ideálním místem pro klidnou rodinnou dovolenou v náručí malebné jihočeské krajiny.

Penzion na Samotě stojí na klidném místě na okraji Kaplic v jižních Čechách. Penzion Na samotě nabízí letní venkovní bazén, komfortní ubytování v pokojích a apartmánech. Svoji polohou je Penzion Na samotě ideálním místem pro klidnou rodinnou dovolenou v náručí malebné jihočeské krajiny.

Penzion Na samotě – komfortní ubytování

Penzion Na samotě – komfortní ubytování

Penzion Na samotě – komfortní ubytování

Penzion Na samotě – komfortní ubytování  

Po domluvě možnost snídaní nebo polopenze. Pro hosty Penzionu Na samotě je k dispozici oplocená zahrada s okrasným rybníčkem, oválný zastřešený bazén 9x4 m, velká terasa u bazénu, pergola, trampolína, pískoviště, houpačka, stolní tenis, fotbálek, elektrické šipky, venkovní krb a gril, úschovna kol.

Penzion Na samotě - oválný zastřešený bazén 9x4 m

Penzion Na samotě - ubytování Kaplice

Přímo v objektu sauna, masáže, kosmetika, tělové zábaly. Další služby pedikúra, manikúra, kosmetika, kadeřník lze využít v Salonu Iris Kaplice.

Penzion Na samotě – tipy na výlet

Státní hrad a zámek Český Krumlov (20 km od Penzionu Na samotě). Druhý největší hradní a zámecký komplex v České republice patří k nejvýznamnějším památkám ve střední Evropě.

Penzion Na samotě – tipy na výlet: Český Krumlov

Kleť (36 km od Penzionu Na samotě) - vydejte se na výlet nenarušenou přírodou na Kleť, nejvyšší vrchol CHKO Blanský les.

Penzion Na samotě – tipy na výlet: Kleť

Po výšlapu, výjezdu na kole nebo lanovkou budete odměněni krásným výhledem do okolí. Za příznivého počasí je vidět až na alpské vrcholky.

Observatoř Kleť (36 km od Penzionu Na samotě) je nejvýše položenou astronomickou observatoří v Čechách. Známá je výzkumem planetek a komet.

Penzion Na samotě – tipy na výlet: Observatoř Kleť

Lipenská přehrada (35 km od Penzionu Na samotě) - v roli diváků zde můžete obdivovat jachtařské přebory či v divokých Čertových proudech pod přehradou odvážné posádky při závodech raftů.

Penzion Na samotě – tipy na výlet: Lipno

Vy sami však můžete prožít na březích „jihočeského moře" příjemný den plný aktivit, jako jsou koupání, vyjížďky na loďkách, windsurfing, jachting, rybaření, či třeba cyklistiku a in-line bruslení.

Zřícenina hradu Dívčí Kámen (31 km od Penzionu Na samotě) - monumentální romantickou zříceninu hradu najdete na vysoké skále v překrásné přírodě nad soutokem Křemžského potoka a řeky Vltavy mezi městy České Budějovice a Český Krumlov. Místo umocňuje těsná blízkost keltského oppida, které se významem a velikostí řadí k evropským unikátům. V prostorách hradu jsou pořádány koncerty, historická, šermířská a divadelní vystoupení, středověké trhy, přednášky a výstavy.

Stezka korunami stromů (22 km od Penzionu Na samotě)- první stezka korunami stromů v České republice nabízí návštěvníkům jedinečnou kombinaci zážitků. Stezka je citlivě začleněna do krajiny v okolí Lipenského jezera a je unikátním doplněním Active Park Lipno.

Penzion Na samotě – tipy na výlet: Stezka korunami stromů Lipno
Na stezce dlouhé 675 metrů naleznete kromě jedinečné vyhlídky ze 40 metrové věže i spoustu dobrodružných zážitků. Díky své bezbariérové konstrukci je stezka vhodná pro všechny návštěvníky.

Státní hrad Rožmberk nad Vltavou (22 km od Penzionu Na samotě).

Penzion Na samotě – tipy na výlet: Rožmberk nad Vltavou

Kontaktní informace

Penzion Na samotě

Omlenice 8
382 41 Horšov

Tel.: +420 602 496 208, +420 776 858 833

E-mail: irenapavlikova@gmail.com

WWW: http://www.ubytovanikaplice.cz/

 

Mládě pandy červené je samec

Vzácný přírůstek, mládě pandy červené, foto: Lenka Pastorčáková, Zoo Praha

Malá panda, narozená v Zoo Praha druhého července samici Wilmě a samci Patovi, bude nosit „klučičí" jméno. Jaké,...

Pražští celníci zajistili padělky hraček na tržnici Sapa

Pražští celníci zajistili padělky hraček na tržnici Sapa, foto: Celní úřad pro hl. m.Prahu

Kontrolní akce pražských celníků na tržnici Sapa v Praze 4 – Libuši byla ve čtvrtek 18. října 2018 opět velmi...

DPP zvítězil v mezinárodní soutěži Global Light Rail Awards 2018

DPP zvítězil v mezinárodní soutěži Global Light Rail Awards 2018, foto: Praha Press

Dopravní podnik hl. m. Prahy uspěl ve finále 12. ročníku soutěže Global Light Rail Awards 2018, což je Světové...

Lávka na železničním mostě opět spojuje Výtoň a Smíchov

Lávka na železničním mostě opět spojuje Výtoň a Smíchov, foto: TSK Praha

Z Výtoně přímo na Smíchov už se ode dneška opět dostanou pěší i cyklisté. Po devítiměsíční pauze se totiž...


reklama reklama