Podívaná i sport na Centru Černý Most

Léto plné sportu v Centru Černý Most pokračuje i v srpnu. Kromě tradičních skupinových lekcí se na písečných hřištích u západního vchodu do areálu uskuteční také jedinečné sportovní akce.

Již v úterý 4. srpna od 17:00 hodin proběhne na kurtech exhibiční trénink české beachsoccerové reprezentace doplněný autogramiádou. Diváci se mohou těšit na bohatý doprovodný program, soutěže či turnaj pro děti.

O víkendu s názvem UNEXPECTED GOLF (15. a 16. srpna) zájemce čeká výuka tohoto sportu vedená profesionálními trenéry, jako je například člen PGA Czech Ondřej Hotový, a dále nečekané golfové exhibice i spousta tematických aktivit.

Výjimečnou prázdninovou tečkou budou semifinálová a finálová utkání UNIQA Mistrovství ČR mužů a žen v plážovém volejbale 2015 konaná dne 30. srpna. Zápasy se odehrají od 9:00 do 20:30 hodin a veřejnost je může navštívit zdarma. Chybět nebudou ani soutěže o hodnotné ceny či malování na obličej pro děti. Finálové utkání dokonce živě odvysílá ČT Sport.

Nejen pro ty, co se letos nepodívají k moři, nabízí Centrum Černý Most až do 14. září skvělou příležitost vyzkoušet si řadu plážových sportovních aktivit na dvou beachvolejbalových hřištích umístěných u západního vstupu centra. Téměř během všech pracovních dnů zde probíhá množství bezplatných sportovních hodin s lektory.

Každé srpnové pondělí je pro milovníky pohybu připravena lekce zumby nebo běh s Decathlonem, v úterý se mohou přiučit umění sebeobrany pod vedením instruktora Michala Kováře z City Self Defence. Ve středu přivítá jak začátečníky, tak pokročilé cvičence certifikovaný trenér na lekci beachvolejbalu.

Zaručená relaxace, ale i posílení svalstva při hodině hatha jógy, foto Centrum Černý Most

Zaručená relaxace, ale i posílení svalstva při hodině hatha jógy či lekce kruhového tréninku Slim Body pak návštěvníky čeká každý čtvrtek.

Komentáře

K článku bylo přidáno 0 komentářů.


Ochrana proti spamu. Napište prosím součet (dva + dva):

Tento článek neobsahuje žádné komentáře.

Most Legií bude pro uzavřen pro veškerou dopravu

Foto: Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s.

Od pondělí 19. listopadu se na týden uzavře most Legií pro veškerou dopravu. Plánovanou výluku tramvají doprovodí...

Do NTK i za hudebním archivem Supraphonu

Do NTK i za hudebním archivem Supraphonu, foto: Stanislava Nopová

Národní technická knihovna (NTK) vyjednala pro své registrované zákazníky exkluzivní přístup ke zvukovému digitálnímu...

Činohra Národního divadla uvádí Netrpělivost srdce Stefana Zweiga

Stefan Zweig: Netrpělivost srdce, Radúz Mácha a další foto: Martin Špelda

Mistrovský román rakouského prozaika a esejisty Stefana Zweiga (1881–1942), založený na pronikavém popisu psychologie...

Karlovo náměstí čeká velká proměna

Karlovo náměstí čeká velká proměna, foto: MHMP

Karlovo náměstí se změní pod taktovkou německého krajináře a dvou tuzemských architektonických studií.

reklama reklama reklama
  • 100% Wellness a relaxace v Krušných horách. Víkendový wellness pobyt
  • 100% Wellness a relaxace v Krušných horách. Víkendový wellness pobyt
  • 100% Wellness a relaxace v Krušných horách. Víkendový wellness pobyt
reklama
reklama