STRABAG realizuje projekt budovy Triiiple ve Vídni: Tři stometrové obytné věže

STRABAG, největší rakouská stavební společnost, bude ve Vídni stavět tři obytné věže, stavební projekt budovy Triiiple.

Podle smlouvy uzavřené společností SORAVIA a ARE DEVELOPEMENT budou tři věže o výšce 100 metrů postaveny v blízkosti centra Vídně. Hodnota zakázky činí 110 milionů €. Zatímco věž jedna a dvě budou disponovat 480 byty, věž třetí bude zaplněna 670 mikro apartmány. Zahájení stavebních prací je naplánováno na začátek srpna 2018 a jejich dokončení na léto roku 2021.

Dynamická oblast vídeňského stavebnictví

Věže budou vybudovány jako struktury železobetonové kostry. Přečnívající konstrukce představují velkou technickou výzvu. Pro její vyřešení bude během výstavby postaveno masivní lešení, aby byl během konstrukce zajištěn přesun materiálu.

„V předchozím roce jsme na našem domácím rakouském trhu zaznamenali nárůst o 11 %. Tento vzrušující projekt architektů ze společnosti Henke Schreieck Architecten je absolutním vrcholem, dokonce i v rámci tak dynamického trhu, jako je tady ve Vídni", vysvětluje Thomas Birtel, CEO společnosti STRABAG SE.

STRABAG SE je evropskou technologickou skupinou poskytující stavební služby, která je lídrem v oblasti inovací a finanční síly. Naše služby pokrývají veškeré oblasti stavebního průmyslu a celý hodnotový řetězec v rámci stavebnictví. Pro naše klienty vytváříme přidanou hodnotu, a to prostřednictvím našich specializovaných subjektů, které integrují nejrůznější služby a přebírají za ně odpovědnost. Za účelem realizace i těch nejsložitějších projektů spojujeme na správném místě a ve správný čas lidi, materiál a techniku, abychom dosáhli nejvyšší kvality za nejlepší cenu. Tvrdá práce a oddanost našich téměř 73 000 zaměstnanců nám umožňuje generovat roční objem výroby v rozsahu více než 14 miliard eur. Hustá síť několika dceřiných společností v rámci evropských zemí i jiných kontinentů nám zároveň pomáhá rozšířit naši oblast působnosti daleko za hranice Rakouska a Německa.

STRABAG AG hraje ve Vídni jako přední rakouská stavební společnost důležitou roli ve všech oblastech stavebního průmyslu. V loňském roce vygenerovalo více jako 10 500 zaměstnanců obrat v hodnotě přibližně 2,3 miliardy €. Více informací naleznete na www.strabag.com

31. 7. 2018, TZ: STRABAG

 

Komentáře

K článku bylo přidáno 0 komentářů.


Ochrana proti spamu. Napište prosím součet (dva + dva):

Tento článek neobsahuje žádné komentáře.

Globální výzvy mají podnikatelský potenciál

Globální výzvy mají podnikatelský potenciál, foto: Praha Press

Sucho v Česku obecně je jednou z globálních výzev, kterým by se dalo čelit i novými podnikatelskými nápady.

Mezinárodní výstava Zeleň je život proběhne ve Varšavě

Mezinárodní výstava Zeleň je život proběhne ve Varšavě, ilustrační foto

Co přinese 26. ročník? Polský veletrh je určený pro odborníky i milovníky zahrady. Účastní se návrháři zelených...

V srdci Londýna se budou vystavovat šperky v hodnotě miliardy liber

V srdci Londýna se budou vystavovat šperky v hodnotě miliardy liber, ilustrační foto

International Jewellery 2018 je jedna z největších světových přehlídek šperků, drahých kamenů a módních trendů.

reklama reklama reklama