TopDentClinic Praha

TopDentClinic Praha, foto TopDentClinic

TopDentClinic Praha je soukromá zubní klinika rodinného typu, založená doktorem Davidem Kolářem, který je zároveň vedoucím lékařem a odborným garantem. Profesionální přístup, přátelská atmosféra, moderní lékařské postupy a cenová dostupnost ošetření, to vše a mnohem více je samozřejmostí v TopDentClinic.

TopDentClinic – Vaše zubní klinika v Praze

V TopDentClinic zapomeňte na obavy z bolesti. Naprostá většina výkonů probíhá zcela bezbolestně díky vysoce účinné lokální anestezii a minimálně invazivním postupům.

TopDentClinic Praha – poskytovaná péče zubní kliniky

Každý pacient při první návštěvě kliniky podstoupí komplexní vstupní vyšetření, které zahrnuje zhotovení digitálního panoramatického rentgenu zubů a čelistí. Dále následuje detailní vyšetření tvrdých zubních tkání, dásní a sliznic dutiny ústní, zároveň provádíme i vyšetření cílené na zachycení nádorů úst.

Každý pacient při první návštěvě kliniky podstoupí komplexní vstupní vyšetření, které zahrnuje zhotovení digitálního panoramatického rentgenu zubů a čelistí. Dále následuje detailní vyšetření tvrdých zubních tkání, dásní a sliznic dutiny ústní, zároveň provádíme i vyšetření cílené na zachycení nádorů úst, foto TopDentClinic

Součástí vstupní prohlídky je i kontrola všech zubních výplní dentálním mikroskopem, to umožní včasné odhalení počínajících kazů a prasklin v jejich okolí. Po vyšetření následuje sestavení individuálního podrobného léčebného plánu, který je následně prokonzultován s pacientem, a jsou probrány různé varianty ošetření včetně cenové kalkulace.

Součástí vstupní prohlídky je i kontrola všech zubních výplní dentálním mikroskopem, to umožní včasné odhalení počínajících kazů a prasklin v jejich okolí. Po vyšetření následuje sestavení individuálního podrobného léčebného plánu, který je následně prokonzultován s pacientem, a jsou probrány různé varianty ošetření včetně cenové kalkulace, foto TopDentClinic

Dentální hygiena Praha

Klinika TopDentClinic nabízí služby profesionální dentální hygieny, kterou poskytuje zkušená dentální hygienistka. Pravidelná profesionální dentální hygiena zabraňuje vzniku a rozvoji zubního kazu, zánětu dásní, parodontóze. Kromě toho výrazně prodlužuje živostnost všech stomatologických zákroků, především zubních výplní, protetických prací a dentálních implantátů.

Preventivní zubní prohlídky Praha

Preventivní program pro děti i dospělé je jedním z hlavních pilířů péče naší zubní ordinace. Preventivní zubní prohlídky jsou u nás prováděny s maximální pečlivostí a je jim věnován dostatek času.

Během prevence vyšetříme tvrdé zubní tkáně, parodont, sliznice dutiny ústní a zhotovíme digitální RTG snímky zaměřené na včasný záchyt mezizubních kazů a zároveň ukážeme jak správně pečovat o vaše zuby.

Ošetření zubního kazu

Zhotovení kvalitní výplně je časově náročné a my jsme si toho vědomi, proto věnujeme dostatek času a pozornosti každému kroku. Během odstraňování zubního kazu a nanášení materiálu používáme operační stomatologický mikroskop. Tím dosáhneme maximálně kvalitního přechodu výplně na zub, což zabrání vzniku spáry, kudy mohou pronikat bakterie podél výplně do zubu a způsobovat tzv. sekundární zubní kaz a tím možné selhání výplně.

Díky maximálně preciznímu přístupu vám můžeme nabídnout prodloužené záruky na všechny námi zhotovené výplně z fotokompozitních materiálů.

Zubní klinika TopDentClinic Praha přijímá nové pacienty, foto TopDentClinic

Estetická stomatologie a keramické zubní náhrady Praha

Korunky jsou na naší klinice zhotovovány z nejmodernější dentální keramiky, která splňuje nejvyšší nároky na estetiku a zároveň na mechanickou odolnost a trvanlivost. V TopDentClinic dbáme na maximální preciznost a přesnost při zhotovování zubních náhrad, proto vám můžeme nabídnout prodloužené záruky na všechny naše protetické práce.

Mikroskopická stomatologie a ošetření zubních kanálků Praha

Mikroskopická stomatologie je nový dynamicky se rozvíjející obor zubního lékařství, který je založený na použití dentálního operačního mikroskopu. Ten nám díky několika desetinásobnému zvětšení pracovního pole umožňuje ošetření s naprostou přesností a v maximální možné kvalitě. Proto i tak jemné struktury, jako jsou kořenové kanálky, máme během zákroku zcela pod kontrolou zraku. Úspěšnost ošetření se tak  blíží sto procentům a zároveň jsme schopni zachránit i zuby, které by jinak bylo nutno vytrhnout.

Dětská stomatologie Praha

Děti jsou u nás na klinice jako doma, staráme se o zdraví jejich zoubků od prvních měsíců, protože jsme si vědomi, že start do života se zdravým chrupem je velmi důležitý. Děti se nás nebojí a vždy se k nám rádi vracejí alespoň na pohádku, kterou jim pouštíme během preventivních prohlídek i zákroků.

Zubní chirurgie Praha

V naší ordinaci provádíme běžné i komplikované extrakce zubů a zubních kořenů. Všechny výkony provádíme vždy zcela bezbolestně v lokální anestezii a minimálně invazivní technikou, abychom šetřili okolní tkáně. Tím je zajištěno velmi rychlé hojení rány.

Bělení zubů s garancí výsledku

Jako jedno z mála pracovišť v ČR nabízíme jedinečný systém bělení Pure Whitening, který jako jediný na trhu dokáže garantovat vždy skvělý výsledek a to i u silně zbarvených zubů. Tento bělící systém jako jediný respektuje přirozené chemické složení zubních tkání. Pomocí obsahu velmi malého množství vysoce účinného bělícího prostředku aktivně proniká do hloubky skloviny.

Dosažené výsledky jsou zároveň dlouhodobě trvanlivé. Díky svému složení je tento bělící prostředek naprosto bezpečný a bez vedlejších účinků.

Zubní klinika TopDentClinic Praha přijímá nové pacienty

Zubní klinika TopDentClinic přijímá nové pacienty. Pro bližší informace a objednávky volejte na tel. číslo:  775 012 678, e-mail: recepce@topdentclinic.cz

TopDentClinic Praha, foto TopDentClinic

Připojte se k celé řadě našich spokojených pacientů. Na vaši návštěvu se těší vedoucí lékař MUDr. et MDDr. David Kolář a celý tým TopDentClinic.

MUDr. et MDDr. David Kolář - vedoucí lékař kliniky TopDentClinic

Absolvent 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy, Praha – obor všeobecné lékařství (MUDr.)
Absolvent 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy, Praha – obor zubní lékařství (MDDr.)

MUDr. et MDDr. David Kolář poskytuje komplexní zubní péči se zaměřením na estetickou a mikroskopickou stomatologii, zubní implantologii a stomatochirurgii. MUDr. et MDDr. David Kolář se zúčastnil celé řady odborných, kurzů, stáží a přednášek se zaměřením na zubní implantologii, endodoncii, plastickou chirurgii parodontu, estetickou a mikroskopickou stomatologii.

Kontaktní informace

TopDentClinic

Zubní ordinaci naleznete v Praze 7 Holešovice v administrativním centru Classic 7 budova E.

Adresa: Jankovcova 1037/49, Praha 7 Holešovice

Tel.: +420 775 012 678
E-mail: recepce@topdentclinic.cz

Web: www.topdentclinic.cz

Ordinační doba:
PO:  8:00 -   17:00
ÚT: 10:00 -  19:00
ST:  8:00 -   17:00
ČT:  8:00 -   17:00
PÁ:  8:00 -   14:00

Dostupnost MHD:
Metro: linka B – stanice Palmovka, linka C – stanice Nádraží Holešovice

Tramvaj: zastávka Maniny nebo zastávka Ortenovo náměstí

Parkování:
Před budovou kliniky TopDentClinic na ulici Jankovcova je dostatečné množství parkovacích míst ve smíšené parkovací zóně.

 

Projekt Pražské věže zavítá i do Podolské vodárny

Projekt Pražské věže zavítá i do Podolské vodárny, foto: PVK

V rámci projektu Pražské věže bude možné v neděli 7. dubna vystoupat na vodárenskou věž Podolské vodárny, ze...

Další podařená akce pražských celníků a Státní veterinární správy

Další podařená akce pražských celníků, foto: Celní úřad pro hl. m. Prahu

V sobotu 16. března 2019 si pražští celníci, přímo v areálu velkotržnice Sapa v Praze 4 – Libuši, vybrali ke...

VIENNA SPORTS WORLD 2019

VIENNA SPORTS WORLD 2019

Zajímá vás veletrh nebo maraton ve Vídni? Mezinárodním veletrh Vienna Sports World 2019 je sportovní, volnočasový,...

Padělaných bankovek loni opět ubylo

Padělaných bankovek loni opět ubylo, foto: Praha Press

V roce 2018 bylo na území České republiky zadrženo 1 011 kusů padělaných a  pozměněných českých bankovek a...


reklama reklama reklama