Wellness Hotel Rusava

Wellness Hotel Rusava, foto Wellness Hotel Rusava

Wellness Hotel Rusava najdete ve valašské obci Rusava v srdci Hostýnských vrchů. Svou klidnou polohou a vybavením je areál ideálním místem pro příjemné strávení rodinné dovolené, pořádání škol v přírodě, firemních akcí a školení, oslav, svateb a společenských akcí.

Wellness Hotel Rusava – ubytování

Rekreační areál hotelu Rusava nabízí příjemné ubytování v hotelových pokojích, apartmánech, chatkách nebo bungalovech.

Ubytování ve Wellness Hotelu Rusava, apartmán,foto Wellness Hotel Rusava

Ubytování ve Wellness Hotelu Rusava, foto Wellness Hotel Rusava

Hotel Rusava I (hlavní budova) - hostům je nabízeno ubytování v 31 – 2,3 a 4 lůžkových pokojích s celkovou kapacitou 90 lůžek. Z toho jsou 2 apartmány standard, 1 svatební a 1 bezbariérový pokoj pro imobilní. Pokoje jsou vybaveny na úrovni ***, jejich samozřejmou součástí je TV se satelitními programy, koupelna se sociálním zařízením, některé pokoje s balkonem nabízí nádhernou vyhlídku na okolní krajinu.

Hotel Rusava II - umístěn cca 100 m od Ski areálu Rusava. Hostům je nabízeno ubytování ve 2,3 a 4 lůžkových pokojích s celkovou kapacitou 53 lůžek. Vybaveny jsou jednoduše a účelně včetně sociálního zařízení se sprchou.

Chatky - deset čtyřlůžkových chatek s možností přistýlky, které jsou vybaveny jednoduše a účelně včetně sociálního zařízení se sprchovým koutem a balkonem. V areálu je k dispozici ohniště a možnost zapůjčení grilu.

Bungalovy - dva bungalovy s 5 pokoji po 4 lůžkách, s celkovou kapacitou 40 osob. Bungalovy jsou určeny pouze pro letní provoz a svým základním vybavením odpovídají standardu kempového typu se společným sociálním zařízením a terasou. V areálu je k dispozici ohniště a možnost zapůjčení grilu. Rezervace je možná od 12 osob.

Wellness centrum v hotelu Rusava

Moderní wellness centrum hotelu Rusava je jedinečné relaxační centrum s příjemnou atmosférou, kde můžete odložit starosti všedních dnů, zavřít oči a nerušeně relaxovat. Součástí wellness centra je finská sauna, parní lázeň, whirlpool a vyhřívané lavice. Jako novinku pro své hosty aktuálně nabízíme nový krytý bazén.

Nový krytý bazén ve Wellness Hotelu Rusava, foto Wellness Hotel Rusava

Wellness centrum - Wellness Hotel Rusava, foto Wellness Hotel Rusava

Ve večerních hodinách je wellness centrum romanticky osvětleno čajovými svíčkami a jeho poklidnou atmosféru doplňuje příjemná relaxační hudba. Dále nabízíme hydromasážní a přísadové koupele, pestrou nabídkou tradičních i exotických masáží a zábalů.

Wellness centrum - Wellness Hotel Rusava, foto Wellness Hotel Rusava

Gastronomie – hotel Rusava

Útulná hotelová restaurace s krbem je srdcem celého hotelu Rusava. Je vybavena selským starožitným nábytkem a výčepní pult je zastřešen tradiční doškovou střechou. Restaurace má 50 míst.

V hotelové restauraci jsou podávána tradiční česká jídla po celý den,  ze  stálého jídelního lístku i z denního menu. Pro vaše děti je přichystán samostatný dětský jídelní lístek ve formě omalovánek.

K hotelové restauraci přiléhají dvě oddělené nekuřácké jídelny (sály) pro 80 a 100 hostů a obsluhovaná zastřešená terasa. Z terasy je krásný výhled do okolní krajiny.

Sály jsou ideálním místem pro pořádání svateb, rodinných oslav, firemních školení, seminářů, večírků a společenských akcí.

Sportovní a turistické vyžití – hotel Rusava

Hotel Rusava je křižovatkou turistických tras i cyklotras, klidnou polohou a vybavením je ideálním místem k relaxační rodinné dovolené. Hotel Rusava nabízí širokou škálu sportovních aktivit – kuželky, tenis, trampolína, k dispozici jsou hřiště, půjčovna kol, koloběžek.

Hřiště u Wellness Hotelu Rusava, foto Wellness Hotel Rusava

Solárně vyhřívané městské koupaliště s tobogánem je vzdálené od hotelu Rusava jen 100 m. Pro klienty hotelu Rusava je tak k dispozici možnost zakoupení zvýhodněné permanentky.

V zimním období je návštěvníkům k dispozici lyžařský vlek s umělým zasněžováním a osvětlením:  Rusava SKI, s. r. o. – lyžařský vlek Tatrapoma se nachází 200 m od hotelu Rusava, výškový rozdíl svahu je 67 m. V provozu jsou dva vleky pro dospělé – délka 417 m a dva vleky s nízkým vedením lana pro děti – délka 100 m s celkovou kapacitou vleků 1 100 osob/h.

Nově vybudovaná bowlingová herna se nachází v areálu hotelu Rusava, v bezprostřední blízkosti hlavní budovy. Prostředí je velmi atraktivní, vnitřní dřevěný obklad dodává celému prostoru příjemnou atmosféru. V herně se můžete občerstvit teplými i studenými nápoji u malého baru. K dispozici je zdarma bowlingová obuv.

Firemní akce, firemní večírky, školení , Teambuilding na hotelu Rusava

Wellness Hotel Rusava nabízí firemní klientele možnost pořádání firemních školení, prezentačních akcí, seminářů, kurzů apod. V hlavní budově se nachází restaurace a dva velké sály vhodné pro pořádání firemních akcí, svateb, rodinných oslav a společenských akcí. Dále je k dispozici ještě velký sál s kapacitou pro až 200 hostů a salonek s kapacitou 30 osob.

Kontaktní informace

Wellness Hotel Rusava
Rusava 334
768 41 Rusava

Tel.: 573 392 076
FAX: 573 392 076
E-mail: recepce@hotelrusava.cz

www.hotelrusava.cz

 

Zimní letový řád rozšíří další linka mezi Prahou a Londýnem

Praha získá od října další spojení s Londýnem. Foto Praha Press

Letecká společnost British Airways dnes oznámila provoz přímé pravidelné linky mezi Prahou a letištěm London City...

Na doméně PID.cz naleznete informace pro cestující

Na doméně PID.cz naleznete informace pro cestující, foto Praha Press

Web pražské integrované dopravy se stěhuje na doménu PID.cz.

Zoo Praha se pyšní novými mláďaty

Matka samice dvojzoborožce Markéta je s 10 odchovanými mláďaty evropskou rekordmankou. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha

Dva roky se čekalo v Evropě na odchov mláděte dvojzoborožce nosorožčího. Velký a hlavně dvojnásobný úspěch...

Policie řeší případ zákaznice, kterou uzamkl taxikář v autě

Policie řeší případ zákaznice, kterou uzamkl taxikář v autě. Foto Praha Press

Další případ nepoctivého řidiče taxislužby řešili pražští strážníci ze skupiny TAXI. Pár turistů se svezl...

Nový motýlí krasavec čeká na váš obdiv

Nový motýlí krasavec čeká na váš obdiv, foto Botanická zahrada Praha Troja

Ve skleníku Fata Morgana se nedávno vylíhl vzácný motýl z Madagaskaru, kterého v Čechách jen tak neuvidíte. 

Příprava realizace výstavby metra I.D je v běhu

Příprava realizace výstavby metra I.D je v běhu, vizualizace DPP

Rada hl. m. Prahy dnes rozhodla o dalším postupu v přípravě realizace úvodního úseku trasy metra D. Na základě...


reklama reklama