Wellness Hotel Rusava

Wellness Hotel Rusava, foto Wellness Hotel Rusava

Wellness Hotel Rusava najdete ve valašské obci Rusava v srdci Hostýnských vrchů. Svou klidnou polohou a vybavením je areál ideálním místem pro příjemné strávení rodinné dovolené, pořádání škol v přírodě, firemních akcí a školení, oslav, svateb a společenských akcí.

Wellness Hotel Rusava – ubytování

Rekreační areál hotelu Rusava nabízí příjemné ubytování v hotelových pokojích, apartmánech, chatkách nebo bungalovech.

Ubytování ve Wellness Hotelu Rusava, apartmán,foto Wellness Hotel Rusava

Ubytování ve Wellness Hotelu Rusava, foto Wellness Hotel Rusava

Hotel Rusava I (hlavní budova) - hostům je nabízeno ubytování v 31 – 2,3 a 4 lůžkových pokojích s celkovou kapacitou 90 lůžek. Z toho jsou 2 apartmány standard, 1 svatební a 1 bezbariérový pokoj pro imobilní. Pokoje jsou vybaveny na úrovni ***, jejich samozřejmou součástí je TV se satelitními programy, koupelna se sociálním zařízením, některé pokoje s balkonem nabízí nádhernou vyhlídku na okolní krajinu.

Hotel Rusava II - umístěn cca 100 m od Ski areálu Rusava. Hostům je nabízeno ubytování ve 2,3 a 4 lůžkových pokojích s celkovou kapacitou 53 lůžek. Vybaveny jsou jednoduše a účelně včetně sociálního zařízení se sprchou.

Chatky - deset čtyřlůžkových chatek s možností přistýlky, které jsou vybaveny jednoduše a účelně včetně sociálního zařízení se sprchovým koutem a balkonem. V areálu je k dispozici ohniště a možnost zapůjčení grilu.

Bungalovy - dva bungalovy s 5 pokoji po 4 lůžkách, s celkovou kapacitou 40 osob. Bungalovy jsou určeny pouze pro letní provoz a svým základním vybavením odpovídají standardu kempového typu se společným sociálním zařízením a terasou. V areálu je k dispozici ohniště a možnost zapůjčení grilu. Rezervace je možná od 12 osob.

Wellness centrum v hotelu Rusava

Moderní wellness centrum hotelu Rusava je jedinečné relaxační centrum s příjemnou atmosférou, kde můžete odložit starosti všedních dnů, zavřít oči a nerušeně relaxovat. Součástí wellness centra je finská sauna, parní lázeň, whirlpool a vyhřívané lavice. Jako novinku pro své hosty aktuálně nabízíme nový krytý bazén.

Nový krytý bazén ve Wellness Hotelu Rusava, foto Wellness Hotel Rusava

Wellness centrum - Wellness Hotel Rusava, foto Wellness Hotel Rusava

Ve večerních hodinách je wellness centrum romanticky osvětleno čajovými svíčkami a jeho poklidnou atmosféru doplňuje příjemná relaxační hudba. Dále nabízíme hydromasážní a přísadové koupele, pestrou nabídkou tradičních i exotických masáží a zábalů.

Wellness centrum - Wellness Hotel Rusava, foto Wellness Hotel Rusava

Gastronomie – hotel Rusava

Útulná hotelová restaurace s krbem je srdcem celého hotelu Rusava. Je vybavena selským starožitným nábytkem a výčepní pult je zastřešen tradiční doškovou střechou. Restaurace má 50 míst.

V hotelové restauraci jsou podávána tradiční česká jídla po celý den,  ze  stálého jídelního lístku i z denního menu. Pro vaše děti je přichystán samostatný dětský jídelní lístek ve formě omalovánek.

K hotelové restauraci přiléhají dvě oddělené nekuřácké jídelny (sály) pro 80 a 100 hostů a obsluhovaná zastřešená terasa. Z terasy je krásný výhled do okolní krajiny.

Sály jsou ideálním místem pro pořádání svateb, rodinných oslav, firemních školení, seminářů, večírků a společenských akcí.

Sportovní a turistické vyžití – hotel Rusava

Hotel Rusava je křižovatkou turistických tras i cyklotras, klidnou polohou a vybavením je ideálním místem k relaxační rodinné dovolené. Hotel Rusava nabízí širokou škálu sportovních aktivit – kuželky, tenis, trampolína, k dispozici jsou hřiště, půjčovna kol, koloběžek.

Hřiště u Wellness Hotelu Rusava, foto Wellness Hotel Rusava

Solárně vyhřívané městské koupaliště s tobogánem je vzdálené od hotelu Rusava jen 100 m. Pro klienty hotelu Rusava je tak k dispozici možnost zakoupení zvýhodněné permanentky.

V zimním období je návštěvníkům k dispozici lyžařský vlek s umělým zasněžováním a osvětlením:  Rusava SKI, s. r. o. – lyžařský vlek Tatrapoma se nachází 200 m od hotelu Rusava, výškový rozdíl svahu je 67 m. V provozu jsou dva vleky pro dospělé – délka 417 m a dva vleky s nízkým vedením lana pro děti – délka 100 m s celkovou kapacitou vleků 1 100 osob/h.

Nově vybudovaná bowlingová herna se nachází v areálu hotelu Rusava, v bezprostřední blízkosti hlavní budovy. Prostředí je velmi atraktivní, vnitřní dřevěný obklad dodává celému prostoru příjemnou atmosféru. V herně se můžete občerstvit teplými i studenými nápoji u malého baru. K dispozici je zdarma bowlingová obuv.

Firemní akce, firemní večírky, školení , Teambuilding na hotelu Rusava

Wellness Hotel Rusava nabízí firemní klientele možnost pořádání firemních školení, prezentačních akcí, seminářů, kurzů apod. V hlavní budově se nachází restaurace a dva velké sály vhodné pro pořádání firemních akcí, svateb, rodinných oslav a společenských akcí. Dále je k dispozici ještě velký sál s kapacitou pro až 200 hostů a salonek s kapacitou 30 osob.

Kontaktní informace

Wellness Hotel Rusava
Rusava 334
768 41 Rusava

Tel.: 573 392 076
FAX: 573 392 076
E-mail: recepce@hotelrusava.cz

www.hotelrusava.cz

 

Galerie Tančící dům připomíná doby nedávno minulé

Galerie Tančící dům připomíná doby nedávno minulé, ilustrační foto

Výstava Retro zima za „socíku" v Galerii Tančící dům návštěvníky přenese do sváteční zimní nálady.

Dovolená zážitková, nebo odpočinková v lázních Lipót

Termální a zážitkové lázně & Kemp Lipót****

Jaká je pro vás nejlepší dovolená? Odpočinek, nebo divoká jízda na tobogánu a adrenalin? V luxusních maďarských...

Velvyslanectví Spojených států amerických hledá pracovníky ostrahy

Velvyslanectví Spojených států amerických hledá nové pracovníky, foto Velvyslanectví Spojených států amerických

Velvyslanectví Spojených států amerických v Praze hledá nové pracovníky na pozice Guard od 26 800 Kč měsíčně...

Nákupy lodí, nápady a kontakty na veletrhu Kanumesse

Nákupy lodí, nápady a kontakty na veletrhu Kanumesse, foto: Praha Press

Mezinárodní sportovní veletrh Kanumesse v německém městěKonstanz se zabývá nejpopulárnější lodní třídou...


reklama reklama reklama