Nová zubní klinika v Praze Holešovicích TopDentClinic přijímá nové pacienty

Moderní soukromá stomatologická klinika rodinného typu TopDentClinic ulehčí život mnoha lidem žijícím v okolí i zaměstnancům firem. Odborný specializovaný lékař MUDr. et MDDr. David Kolář, který je zároveň vedoucím lékařem a odborným garantem, ji založil s cílem vytvořit místo, kde je poskytována kvalitní komplexní zubní péče dětem i dospělým.

TopDentClinic – Vaše zubní klinika v Praze

V TopDentClinic zapomeňte na obavy z bolesti. Naprostá většina výkonů probíhá zcela bezbolestnědíky vysoce účinné lokální anestezii a minimálně invazivním postupům.

Každý pacient při první návštěvě kliniky podstoupí komplexní vstupní vyšetření, které zahrnuje zhotovení digitálního panoramatického rentgenu zubů a čelistí. Dále následuje detailní vyšetření tvrdých zubních tkání, dásní a sliznic dutiny ústní, zároveň provádíme i vyšetření cílené na zachycení nádorů úst.

Součástí vstupní prohlídky je i kontrola všech zubních výplní dentálním mikroskopem, to umožní včasné odhalení počínajících kazů a prasklin v jejich okolí, foto TopDentClinic

Součástí vstupní prohlídky je i kontrola všech zubních výplní dentálním mikroskopem, to umožní včasné odhalení počínajících kazů a prasklin v jejich okolí. Po vyšetření následuje sestavení individuálního podrobného léčebného plánu, který je následně prokonzultován s pacientem, a jsou probrány různé varianty ošetření včetně cenové kalkulace.

Zubní klinika TopDentClinic disponuje špičkovou digitální rentgenovou technikou, pacienty nemusí na vyšetření nikam posílat a vše absolvují pod jednou střechou od vyšetření až po specializované zákroky, foto TopDentClinic

Nejmodernější vybavení na jednom místě, pečlivost, přesnost a kvalita ošetření

Díky vynikajícímu vzdělání a zkušenostem doktora Koláře může pacient očekávat kromě běžné stomatologické péče zároveň také vysoce specializované zákroky z oblasti estetické stomatologie, zubní chirurgie a implantologie. Klinika též nabízí služby profesionální dentální hygieny, kterou poskytuje zkušená dentální hygienistka.

„Naší prioritou je maximálně kvalitní, dlouhodobě funkční a estetické ošetření. Dosahujeme jej použitím moderních lékařských postupů a špičkových technologií, kterými je naše klinika vybavena. Jedním z velmi důležitých pomocníků je například nejmodernější dentální operační mikroskop, ten používáme u většiny zákroků i preventivních prohlídek. Pomocí mikroskopu několikanásobně zvyšujeme přesnost a kvalitu ošetření i tak jemných struktur jako jsou například zubní kanálky. Zároveň klinika disponuje špičkovou digitální rentgenovou technikou, takže nemusíme pacienty na vyšetření nikam posílat a vše absolvují pod jednou střechou od vyšetření až po specializované zákroky", říká MUDr. et MDDr. David Kolář - vedoucí lékař klinikyTopDentClinic.

Teoretické i praktické zkušenosti s moderními stomatologickými postupy získává na odborné stáži v TopDentClinic i sympatická Česká Miss world Denisa Domanská, která nyní studuje 3. ročník oboru zubní lékařství na 1.lékařské fakultě univerzity Karlovy v Praze.

Zubní klinika TopDentClinic přijímá nové pacienty. Pro bližší informace a objednávky volejte na tel. číslo: 775 012 678, e-mail: recepce@topdentclinic.cz.

Zubní kliniku TopDentClinic najdete v administrativním centru Classic 7 budova E, na adrese Jankovcova 1037/49, Praha 7 Holešovice.

Profesionální přístup, přátelská atmosféra, moderní lékařské postupy a cenová dostupnost ošetření, to vše a mnohem více je samozřejmostí v TopDentClinic. Na vaši návštěvu se těší vedoucí lékař MUDr. et MDDr. David Kolář a celý tým TopDentClinic.

Komentáře

K článku bylo přidáno 0 komentářů.


Ochrana proti spamu. Napište prosím součet (dva + dva):

Tento článek neobsahuje žádné komentáře.

Výstava k 50. výročí pražského jara a Hradozámecká noc v sídle Senátu

Výstava k 50. výročí pražského jara a Hradozámecká noc v sídle Senátu, foto: senat.cz

V rámci Hradozámecké noci 2018 se sídlo Senátu v sobotu 25. srpna otevře veřejnosti netradičně ve večerních hodinách.

Výstava v Zahradách pod Pražským hradem připomíná srpen 1968

Foto: Matyáš Křeček, npu.cz

Pražské jaro, srpen 1968 a normalizace v dokumentech a na fotografiích v Zahradách pod Pražským hradem.

Sovětská invaze - srpen 1968

Sovětská invaze - srpen 1968, foto: Josef Hník

Výstava fotografií zaměřená na dramatické okamžiky naší země se koná na Staroměstské radnici v Praze.

Vernisáž výstavy fotografií „Smutek těch dní – týden poté“

Vernisáž výstavy fotografií „Smutek těch dní – týden poté“, foto: ÚMČ Praha 7

Srdečně vás zveme na vernisáž výstavy fotografií Václava Berdycha (1916-2016) „Smutek těch dní – týden poté".

reklama reklama
  • 100% Wellness a relaxace v Krušných horách. Víkendový wellness pobyt
  • 100% Wellness a relaxace v Krušných horách. Víkendový wellness pobyt
  • 100% Wellness a relaxace v Krušných horách. Víkendový wellness pobyt
reklama
reklama