Nová zubní klinika v Praze Holešovicích TopDentClinic přijímá nové pacienty

Moderní soukromá stomatologická klinika rodinného typu TopDentClinic ulehčí život mnoha lidem žijícím v okolí i zaměstnancům firem. Odborný specializovaný lékař MUDr. et MDDr. David Kolář, který je zároveň vedoucím lékařem a odborným garantem, ji založil s cílem vytvořit místo, kde je poskytována kvalitní komplexní zubní péče dětem i dospělým.

TopDentClinic – Vaše zubní klinika v Praze

V TopDentClinic zapomeňte na obavy z bolesti. Naprostá většina výkonů probíhá zcela bezbolestnědíky vysoce účinné lokální anestezii a minimálně invazivním postupům.

Každý pacient při první návštěvě kliniky podstoupí komplexní vstupní vyšetření, které zahrnuje zhotovení digitálního panoramatického rentgenu zubů a čelistí. Dále následuje detailní vyšetření tvrdých zubních tkání, dásní a sliznic dutiny ústní, zároveň provádíme i vyšetření cílené na zachycení nádorů úst.

Součástí vstupní prohlídky je i kontrola všech zubních výplní dentálním mikroskopem, to umožní včasné odhalení počínajících kazů a prasklin v jejich okolí, foto TopDentClinic

Součástí vstupní prohlídky je i kontrola všech zubních výplní dentálním mikroskopem, to umožní včasné odhalení počínajících kazů a prasklin v jejich okolí. Po vyšetření následuje sestavení individuálního podrobného léčebného plánu, který je následně prokonzultován s pacientem, a jsou probrány různé varianty ošetření včetně cenové kalkulace.

Zubní klinika TopDentClinic disponuje špičkovou digitální rentgenovou technikou, pacienty nemusí na vyšetření nikam posílat a vše absolvují pod jednou střechou od vyšetření až po specializované zákroky, foto TopDentClinic

Nejmodernější vybavení na jednom místě, pečlivost, přesnost a kvalita ošetření

Díky vynikajícímu vzdělání a zkušenostem doktora Koláře může pacient očekávat kromě běžné stomatologické péče zároveň také vysoce specializované zákroky z oblasti estetické stomatologie, zubní chirurgie a implantologie. Klinika též nabízí služby profesionální dentální hygieny, kterou poskytuje zkušená dentální hygienistka.

„Naší prioritou je maximálně kvalitní, dlouhodobě funkční a estetické ošetření. Dosahujeme jej použitím moderních lékařských postupů a špičkových technologií, kterými je naše klinika vybavena. Jedním z velmi důležitých pomocníků je například nejmodernější dentální operační mikroskop, ten používáme u většiny zákroků i preventivních prohlídek. Pomocí mikroskopu několikanásobně zvyšujeme přesnost a kvalitu ošetření i tak jemných struktur jako jsou například zubní kanálky. Zároveň klinika disponuje špičkovou digitální rentgenovou technikou, takže nemusíme pacienty na vyšetření nikam posílat a vše absolvují pod jednou střechou od vyšetření až po specializované zákroky", říká MUDr. et MDDr. David Kolář - vedoucí lékař klinikyTopDentClinic.

Teoretické i praktické zkušenosti s moderními stomatologickými postupy získává na odborné stáži v TopDentClinic i sympatická Česká Miss world Denisa Domanská, která nyní studuje 3. ročník oboru zubní lékařství na 1.lékařské fakultě univerzity Karlovy v Praze.

Zubní klinika TopDentClinic přijímá nové pacienty. Pro bližší informace a objednávky volejte na tel. číslo: 775 012 678, e-mail: recepce@topdentclinic.cz.

Zubní kliniku TopDentClinic najdete v administrativním centru Classic 7 budova E, na adrese Jankovcova 1037/49, Praha 7 Holešovice.

Profesionální přístup, přátelská atmosféra, moderní lékařské postupy a cenová dostupnost ošetření, to vše a mnohem více je samozřejmostí v TopDentClinic. Na vaši návštěvu se těší vedoucí lékař MUDr. et MDDr. David Kolář a celý tým TopDentClinic.

Komentáře

K článku bylo přidáno 0 komentářů.


Ochrana proti spamu. Napište prosím součet (dva + dva):

Tento článek neobsahuje žádné komentáře.

Hlavní město Praha připravilo mobilní aplikaci Prague Histories

Hlavní město Praha připravilo mobilní aplikaci Prague Histories, foto: MHMP

Tento interaktivní průvodce provede Pražany i turisty po tematických stezkách mapujících známé i neznámé milníky...

Některé rybníky v Praze se opravují

Některé rybníky v Praze se opravují, foto: MHMP

Zejména se to týká nově získaných vodních ploch. Všechny tyto práce připravuje a řídí magistrátní odbor ochrany...

90 % kontrolovaných reflexních pásek nebylo v pořádku

90 % kontrolovaných reflexních pásek nebylo v pořádku, foto: Česká obchodní inspekce

Česká obchodní inspekce dokončila v letošním roce kontrolní akci zaměřenou na reflexní pásky. Inspektoři zkontrolovali...

Na nelegální migraci půjdou další peníze

Ilustrační foto

Ministerstvo vnitra poskytne další peníze na potírání nelegální migrace do Evropy. Ministerstvo vnitra pošle v rámci...

reklama reklama reklama
  • 100% Wellness a relaxace v Krušných horách. Víkendový wellness pobyt
  • 100% Wellness a relaxace v Krušných horách. Víkendový wellness pobyt
  • 100% Wellness a relaxace v Krušných horách. Víkendový wellness pobyt
reklama
reklama