Na propagaci cestovní ruchu v ČR má MMR připraveno dalších sto milionů korun

Ministerstvo pro místní rozvoj vyhlašuje výzvu Národního programu podpory cestovního ruchu v regionech, a to na marketingové aktivity v cestovním ruchu.

Na realizaci marketingových projektů ministerstvo vyčlenilo sto miliónů korun, o které lze žádat do 29. června letošního roku. Podpora je zaměřena na zefektivnění řízení destinace, marketingové výzkumy, tvorbu a inovaci produktů, markentingové partnerství či na distribuci produktů cestovního ruchu. Žadatelé mohou čerpat dotační prostředky do maximální výše 50 % z celkových uznatelných nákladů projektu, zbylých 50 % procent tvoří vlastní prostředky žadatele.

„V této výzvě máme pro žadatele připraveno sto milionů korun ve třech dotačních titulech, které se odlišují typem možných příjemců. Zejména organizacím destinačního managementu se snažíme pomoci zvýšit povědomí o nabídce cestovního ruchu v destinacích České republiky mezi domácími a zahraničními návštěvníky, včetně té, která zahrnuje regionální produkty. Žadatelé mohou například získat finanční podporu na realizaci eventů, vznik turistických karet, mobilní aplikace, nebo třeba marketingové šetření," uvedla ministryně Klára Dostálová.

Přiznaná dotace musí být vyčerpána do konce letošního roku a projekty mít ukončenou realizaci do konce příštího roku. Ministerstvo pro místní rozvoj předpokládá, že zaslané projekty budou výrazně přispívat ke zvyšování kvality a povědomí o nabídce cestovního ruchu České republiky směrem k domácím a zahraničním návštěvníkům.

Žádosti o dotaci z Národního programu podpory cestovního ruchu v regionech podprogramu Marketingové aktivity v cestovním ruchu lze podávat na podatelnu Ministerstva pro místní rozvoj od 25. května 2018 do 29. června 2018, 12:00 hodin.

29. 5. 2018, TZ: Ministerstvo pro místní rozvoj

Komentáře

K článku bylo přidáno 0 komentářů.


Ochrana proti spamu. Napište prosím součet (dva + dva):

Tento článek neobsahuje žádné komentáře.

Připraveno šest miliard korun pro podniky, které šetří energií

Připraveno šest miliard korun pro podniky, které šetří energií

Ministerstvo průmyslu a obchodu vyhlásilo IV. výzvu programu Úspory energie v rámci Operačního programu Podnikání...

Poplatníci odevzdali přes 2,6 milionu přiznání k dani z příjmů

Poplatníci odevzdali přes 2,6 milionu přiznání k dani z příjmů

Finanční správa v prodloužené lhůtě pro podání přiznání k dani z příjmů a po uplynutí období, kdy mohli...

Obuvnický veletrh EURO SHOES v Moskvě má dobré načasování

Obuvnický veletrh EURO SHOES v Moskvě má dobré načasování, foto: footwear Exhibition Euro Shoes © 2007-2018 Russia, Moscow

Výstava EURO SHOES PREMIERE COLLECTION je pro podnikatele v obuvnickém průmyslu zajímavá, protože přijímají objednávky...

Mezinárodní veletrh módy STYL inspirací pro profesionály i fanoušky módy

Mezinárodní veletrh módy STYL inspirací pro profesionály i fanoušky módy, foto: bvv.cz

Veletrh módy STYLje obchodním vrcholem pro komerční sféru módního průmyslu České republiky a zemí východní Evropy...

reklama reklama
reklama