Odměňte sebe i své zaměstnance cestou do krásné slovenské přírody

Pro manažerky a manažery, kteří připravují školení a nejrůznější outdoorové akce nastává mnohdy zásadní otázka, kam cestu směřovat. Mnohdy postačí krátké nahlédnutí do minulých aktivit a rozhodnutí vrátit se na oblíbené místo na sebe nenechá čekat.

Milovníci všeho nového a zajímavého se však takovému postupu odmítají podvolit a hledají mnohem příjemnější alternativu, kde a jak strávit čas s kolegy. Mají potřebu připravit flexibilní nabídku, která bude vyhovovat většině zaměstanců firmy s celou škálou splnění individuálních personalizací.

Jde o poměrně nový horský hotel, situovaný na severu Slovenska s výbornou dostupností z ČR. Hotel GREEN je obklopený lesem.

Paleta příležitostí se pak otevírá jako kvalitní osobní poděkování zaměstnancům, vyjádření díků ve světě firemních programů, projev důvěry v rámci obchodní spolupráce, připravená akce doplní benefitní programy.

Hotel GREEN *** Business klientela především

Spojení školení, prezentací či kongresu při propojení s venkovními aktivitami nebo se zájezdy ať lyžařskými nebo například golfovými dlouhodobě zaujme místo v mysli zaměstnanců i partnerů podniku.

Hotel GREEN *** Business klientela především

Je velmi důležité využít služby zkušených odborníků, kteří se na firemní akce zaměřují. Jedním z takových vyhledávaných a oblíbených míst je slovenský Hotel GREEN *** v přírodě Kubínské hole oravského regionu. Celoročně zde naleznete možnosti kvalitního vyžití na vysoké úrovni.

Jde o poměrně nový horský hotel, situovaný na severu Slovenska s výbornou dostupností z ČR. Hotel GREEN je obklopený lesem.

Jde o poměrně nový horský hotel, situovaný na severu Slovenska s výbornou dostupností z ČR. Hotel GREEN je obklopený lesem.

V létě jeho okolí nabízí nejrůznější výlety do okolí, návštěvy zajímavých kulturních a historických památek spojených s ochutnávkami místních specialit. Zimní příroda je zde atraktivní, a navíc si můžete zalyžovat v 5* lyžařském středisku, které je v těsné blízkosti hotelu.

Teambuilding

Hotel zajistí indoorové nebo outdoorové aktivity dle vašeho požadavku. Zajímavým produktem pro firmy jsou antistresové a vzdělávací programy, které je vám manažer hotelu schopen zajistit.

Oslavy, prezentace, školení

Hotel GREEN *** nabízí možnost pro uspořádání nejrůznějších setkání a společenských akcí, jakými jsou firemní oslavy, prezentace, nebo například odměna vašich nejlepších pracovníků či poděkování vašim klientům.

Hotel GREEN *** Business klientela především

Pronájem kongresových prostor je samozřejmostí

Prostory hotelu jsou vhodné pro uskutečnění konferencí, školení, prezentací, workshopů a pracovních porad.

Pro tento účel jsou vyhovující prostory restaurace s kapacitou 60 míst. Jsou spojeny s proskleným salónkem poskytujícím výhled na okolní přírodu s kapacitou dalších 50 míst.

Hotel GREEN *** Business klientela především

Oblíbená je ochutnávka oravských specialit.

Další služby pro náročné:

Vstup do wellness centra se slevou 15% pro ubytované hosty, masáže 10% sleva pro ubytované hosty, golf (3 jamky), grilování v přírodě, půjčení kol, automobilu, služby průvodce po okolí.

Aktivity a zajímavosti

Během pobytu jsou možné aktivity za poplatek jako například: návštěva Oravského hradu s atraktivním programem, plavba staro-otcovskou na dřevěném voru po řece Orava, návštěva zajímavé expozice v Muzeu šlechtických kočárů a saní pod hradem, návštěva mnoha historických a kulturních památek zapsaných v seznamu kulturního dědictví UNESCO (Vlkolínec), vyhlídková jízda Oravskou lesní železnicí, platba lodí po Oravské přehradě spojená s návštěvou Slanického ostrova, vyhlídková plavba lodí po umělé vodní nádrži Liptovská Mara, nebo také koupání v termálním koupališti Oravice.

Neváhejte a vydejte se za novými zážitky, poznejte nové přátele a zapomeňte na shon a stres. Hotel GREEN *** na vás čeká.

Kontakty:

Hotel GREEN ***

Kubínska hoľa
026 01 Dolný Kubín, Slovensko

Tel.: 00421 917 403 685

E-mail: recepcia@hotel-green.sk

WWW: http://www.hotel-green.sk

Hotel GREEN ***

Hotel GREEN ***

Hotel GREEN ***

Hotel GREEN ***

Hotel GREEN ***

Hotel GREEN ***

Hotel GREEN ***

Hotel GREEN ***

Hotel GREEN ***

31.7.2017; TZ: Hotel GREEN

Komentáře

K článku bylo přidáno 0 komentářů.


Ochrana proti spamu. Napište prosím součet (dva + dva):

Tento článek neobsahuje žádné komentáře.

Program VADUIM podpoří některé malé a střední podnikatele

Program VADUIM podpoří některé malé a střední podnikatele, foto: Praha Press

Ministerstvo průmyslu a obchodu nabídne malým a středním podnikatelům finanční podporu v rámci programu VADIUM.

Druhý ročník největší konference cestovního ruchu bude na českobudějovickém výstavišti

Druhý ročník největší konference cestovního ruchu bude na českobudějovickém výstavišti, ilustrační foto: Stanislava Nopová

Druhý ročník největší konference cestovního ruchu bude na českobudějovickém výstavišti. Po 2 dny bude probíhat...

Jak zjistíte aktuální tržní cenu vozidla?

Jak zjistíte aktuální tržní cenu vozidla? Ilustrační foto: Praha Press

Společnost Cebia spustila novou službu, díky které lidé zjistí aktuální tržní cenu vozidla. Tuto službu poskytuje...

Středoevropský region strmým tempem buduje průmyslové nemovitosti

Středoevropský region strmým tempem buduje průmyslové nemovitosti, foto: Cushman & Wakefield

Sklady ve střední Evropě zažívají boom. Rekordní výstavba a hlad po průmyslových nemovitostech ze strany nájemců...

reklama reklama reklama
reklama